شمانیوز
کد خبر : 926838

محمد صلاح با دو گلی که در بازی دیشب لیورپول به واتفورد زد توانست از آمار گلزنی لوئیس سوارز، ستاره گلزن پیشین این تیم پیشی بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  دیشب در آنفیلد و در دیدار لیورپول و واتفورد، شب محمد صلاح ستاره مصری خط حمله این تیم بود. صلاح موفق شد با دو گلی که در این بازی به ثمر رساند یک‌تنه سه امتیاز به حساب این تیم واریز کند.

اولین گل صلاح در دقیقه 38 بازی روی یک ضدحمله و با ضربه زیبایی از طرف او به ثمر رسید. در ادامه سادیو مانه دیگر مهاجم لیورپول هم دروازه حریف را باز کرد ولی گل او توسط VAR آفساید و مردود اعلام شد تا فرصت برای صلاح فراهم شود تا با یک گل دیگر خود را به عنوان ستاره اصلی دیدار دیشب مطرح کند.

صلاح در دقیقه 90 بازی و درحالیکه همه منتظر سوت پایان بودند با یک ضربه پشت پای دیدنی، و البته قبل از آن لایی زدن به بازیکن حریف، توپ را وارد دروازه واتفورد کرد تا نشان دهد همچنان حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

39

صلاح با این دو گل آمار خارق‌العاده‌ای به نام خود ثبت کرد. او در 52 بازی اخیری که برای لیورپول در آنفیلد انجام داده 57 گل به ثمر رسانده است که آمار خارق‌العاده‌ای است.

ولی آمار دیگری که صلاح دیشب موفق به شکستن آن شد عبور از لوئیس سوارز، گلزن افسانه‌ای سالها پیش لیورپول بود. صلاح با دو گلی که دیشب به ثمر رساند تعداد کل گلهای خود با پیراهن لیورپول را به عدد 84 رساند تا با اختلاف دو گل بیشتر از لوئیس سوارز، از مهاجم افسانه‌ای اروگوئه‌ای پیشی بگیرد و خود را به عنوان یکی از گلزنان مهم سالهای اخیر باشگاه مطرح کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه