شمانیوز
کد خبر : 926841

مهدی قائدی دیگر باشو غریبه کوچک نیست. او در استقلال محبوب و البته تاثیر گذار است و حالا دیگر می توان به او گفت آقای گل و آقای پاس گل.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  تاثیرات تفکرات استراماچونی بر بازی مهدی قائدی کاملا ملموس است. او ضربات خوبی به توپ می زند؛ پاس های خوبی می دهد و در استفاده از موقعیت ها اصلا دستپاچه نیست. گلی که او زد و پاس گلی که داد نشان می دهد باشو غریبه کوچک در استقلال احساس غریبگی نمی کند. او در استقلال راحت است و هر کاری که بخواهد می کند و البته کاملا در اختیار تاکتیک تیم است.

مهدی قائدی با این وسعت از آمادگی روحی و روانی و هم چنین جسمی می تواند در تایلند هم ارایه گر بازی های خوبی برای تیم امید باشد و حتی موجبات صعود تیم امید به المپیک 2020 توکیو را فراهم کند. در این بین تنها استفاده حمید استیلی از مهدی قائدی  در همان پستی است که در استقلال به میدان می رود.

40

بازی های خوب مهدی قائدی در استقلال اگر تداوم داشته باشد که محتمل به نظر می رسد؛ چون مهدی به خوبی نشان داده می تواند از حاشیه دور باشد؛ او را به تیم ملی اصلی هم نزدیک خواهد کرد. این حضور می تواند حضور شبیه خداداد عزیزی در تیم ملی باشد. خدادادی که ریز نقش بود اما هم خوب گل می زد و هم پاس گل می داد تا جایی که برای تیم ملی حماسه ساز شد. مهدی قائدی هم می تواند در هر تیمی که بازی می کند آقای گل و آقای پاس گل شود. اینکه مهدی قائدی به ایجاد موقعیت به اندازه گل زنی بهاء می دهد برگ برنده اوست و به طور حتم این میزان علاقمندی به پاس گل دادن او را از خیلی از بازیکنان در فاز تهاجمی متمایز خواهد کرد.

42

گفتنی است مهدی قائدی تا به این جای کار که 15 هفته از بازی ها سپری شده است  8 گل زده و 5 پاس گل داده که این یک عملکرد خیره کننده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه