شمانیوز
کد خبر : 926854

تصاویری از ادن هازارد منتتشر شده که به نظر می رسد او به یک هوادار چلسی قول بازگشت به این تیم بعد از حضور در رئال مادرید را داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  به نظر می رسد که ادن هازارد هنوز خاطرات بسیار خوبی از حضور 7 ساله در استمفوردبریج داشته باشد. این ستاره بلژیکی دوبار با چلسی به قهرمانی لیگ برتر رسید و دو بار نیز فاتح رقابت های لیگ اروپا شد. او همچنین در استمفوردبریج تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان شد اما در نهایت در تابستان با قراردادی به ارزش 88.5 میلیون پوند به رئال مادرید پیوست.

حالا اما فیلمی از هازارد منتشر شده که او به فرانک خالد، هوادار چلسی، قول بازگشت به این تیم در آینده را داده است. هازارد در این ویدئو گفته است: " هر وقت فرصت کنم بازی های چلسی را تماشا می کنم. آن ها تیمی جوان هستند که خیلی خوب بازی می کنند. حالا آن ها می توانند بازیکن هم بخرند. کارم را در رئال به پایان می رسانم و بعد از آن به چلسی بر می گردم."

57

این هوادار نیز در واکنش به این موضوع در توئیتر خود نوشت: " یک بار دیگر ملاقات فوق العاده ای با اسطوره چلسی داشتم. او هنوز هم عاشقانه باشگاه ما را دوست دارد و قول داده که یک روز به چلسی برگردد. با این وجود اما فعلا این اتفاق رخ نمی دهد.  هازارد هنوز بازی های ما را تماشا می کند و تحت تاثیر بازیکنان جوان آکادمی قرار گرفته است."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه