شمانیوز
کد خبر : 927188

فقط تا امشب وقت داری

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه فقط تا پایان امروز منتظر بازگشت آندره استراماچونی سرمربی استقلال می‌ماند در غیر اینصورت تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  اسماعیل خلیل زاده درباره آخرین وضعیت آندره استراماچونی گفت: بعد از سفر استراماچونی به ایتالیا، جلسات متعددی در سفارت ایران در ایتالیا با این مربی برگزار شد. یکی از نمایندگان بنده هم آنجا حضور داشت. درخواست مالی ایشان را به سفارت ایتالیا رساندیم و کار در بانک سپه انجام شد. درخواست شماره حساب کردیم که آخر وقت روز جمعه شماره حساب اعلام شد.

وی افزود: شنبه و یکشنبه بانک ها تعطیل بود. استراماچونی اصرار داشت حتما این اقدام باید از بانک ایتالیایی صورت بگیرد. ساعت ۱۳ روز گذشته چکی را به مبلغ ۱۶۰ هزار یورو در وجه ایشان صادر کردند. با استراماچونی هم تماس هم گرفته شد که چک را بگیرد ولی متاسفانه نه استراماچونی و نه وکیلش پاسخ نداده اند.

12

سرپرست باشگاه استقلال درباره دیدار این هفته این تیم و اینکه آیا استقلال بازهم بدون سرمربی به میدان می رود؟ تاکید کرد: امروز  ایمیلی به استراماچونی فرستادیم و تا آخر امشب منتظر وی می مانیم. در غیر اینصورت برای تیم تصمیم خواهیم گرفت.

خلیل زاده در پاسخ به این سئوال که آیا در صورت عدم بازگشت استراماچونی دنبال جانشین وی خواهید بود؟ گفت: به احتمال زیاد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه