شمانیوز
کد خبر : 927238

مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی برای حضور روی نیمکت پارس جنوبی راهی جم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   رحمان رضایی، مدافع سابق تیم ملی که سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارد، با توجه به جدایی فراز کمالوند به عنوان گزینه نیمکت پارس جنوبی راهی جم شد تا مذاکره نهایی برای هدایت تیم را صورت دهد.

رحمان رضایی که پیش از این سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارد، در کارنامه او حضور چند ساله در لیگ ایتالیا و تیم‌های پروجا، مسینا و لیورنو دیده می‌شود و ۵۵ بازی ملی نیز پشت سر گذاشته تا جزو چهره‌های مطرح فوتبال ایران محسوب شود.

37

مدافع سابق فوتبال ایران که از سال ۹۳ به جرگه مربیان اضافه شده، در تیم‌های تراکتور و برق شیراز سابقه کار دارد و نکته جالب توجه درباره او دریافت مدارک مربیگری در فوتبال ایتالیا و اتحادیه اروپاست.

باید دید در آستانه دیدار حساس پارس جنوبی مقابل پرسپولیس رحمان رضایی به توافق برای هدایت این تیم دست خواهد یافت یا خیر. حضور او در اولین بازی برابر تیم سابقش البته می‌تواند از جذابیت‌های بالایی برخوردار شود.

فراز کمالوند در پایان آخرین بازی این تیم در نیم فصل مقابل نفت مسجد سلیمان به دلیل مشکلات مالی و عدم رسیدگی مسوولان این استان به پارس جنوبی، از سمت خود کناره گیری کرده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه