شمانیوز
کد خبر : 927246

مهدی بن عطیه مدافع مراکشی سابق بایرن و یوونتوس به صحبت در مورد دوران حضورش زیر نظر پپ گواردیولا پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  مهدی بن عطیه سال 2014 بود که از رم به بایرن مونیخ پیوست. او درخواست مستقیم پپ گواردیولا از سران بایرن بود و دو سال نیز زیر نظر او برای مونیخی ها بازی کرد تا اینکه با جدایی پپ در سال 2016 او هم قرضی راهی یوونتوس شد و سپس قراردادش با این باشگاه را قطعی کرد.

بن عطیه که اکنون برای الدحیل قطر بازی می کند، در مورد دوران حضورش زیر نظر پپ گواردیولا گفت:« پپ اهل رفاقت با بازیکنانش نیست. وقتی به بایرن پیوستم، به من گفت که تو را می خواستم و دستور جذبت را دادم. تو یکسری توانایی ها و یکسری ضعف هایی داری. به تو چیزهایی یاد می دهم و ضعف هایت را برطرف خواهم کرد ولی انتظار دوستی از من نداشته باش. ما هرگز دوست هم نخواهیم بود. حرف های او برایم عجیب بود چرا که در رم با رودی گارسیا هرچند رفاقت نداشتیم ولی رابطه ام با او فوق العاده بود یا با گوئیدولین در اودینزه.»

47

بن عطیه در ادامه گفت:« گواردیولا هرچند از لحاظ انسانی مربی موردنظرم نیست ولی از لحاظ تاکتیکی شرایط متفاوت است. او از این حیث بهترین است. با او هر روز یک وجه جدید از فوتبال را کشف می کردیم. او به ما کمک می کرد شرایط هر بازی را به خوبی درک کنیم و به گونه ای توپ را کنترل کنیم که سایر هم تیمی ها بهترین سازمان و نظم را در زمین بگیرند. در 28 سالگی بود که به بایرن پیوستم و سبکی جدید از فوتبال را با پپ یاد گرفتم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه