شمانیوز
کد خبر : 927284

شاهین بیانی ستاره سابق تیم ملی و باشگاه استقلال می گوید هنوز باید برای بازگرداندن استراماچونی تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  شاهین بیانی ستاره سابق تیم فوتبال استقلال امروز در حاشیه مراسمی که برای یابود مرحوم ناصر حجازی در تالار ایوان شمس برپا شده بود، در رابطه با شرایط این روزهای تیم محبوبش بیان کرد: من فکر می کنم دیگر این سناریو خسته کننده شده و بهتر است در موردش صحبت نکنیم. به نظرم بازگشت او منتفی است و باید ماه ها قبل برای نگه داشتن او تلاش می کردند. حالا هم گفته بود اگر پرداخت شود، می آید که باز هم نشد و من واقعا متاسفم.

بیانی سپس با اشاره به نمایش خوب استقلال ادامه داد: استقلال این روزها خوب بازی می کند. من همیشه گفته ام که هوادار حق دارد که قهرمانی و بازی خوب ببیند. این اتفاق در حال رخ دادن بود. خیلی متاسفم که این را می گویم ولی استقلال بدون استراماچونی روزهای خوبی نخواهد داشت و هیچ کس هم از داخلی ها که از خانواده استقلال باشد، مسئولیت نمی پذیرد.

66

از بیانی در رابطه با فرهاد مجیدی پرسیده شد که یکی از گزینه های جانشینی استراماچونی محسوب می شود. بیانی در پاسخ به این سوال اینگونه توضیح داد:  فکر می کنم فرهاد اینقدر باهوش باشد که در این برهه این مسئولیت را قبول نکند. فرهاد مثل زمان بازیگری اش باشعور و با فهم است. با شناختی که از او دارم، فکر نمی کنم فرهاد این مسئولیت را قبول کند. من خیلی برای روزهای آینده استقلال ناراحتم که کسی را روی نیمکت ندارد.

بیانی 57 ساله در پاسخ به این سوال که توصیه او چیست، عنوان کرد: اصلا بحث توصیه نیست. نباید کار به اینجا می کشید. هنوز معتقدم که یک تیم قوی باید به ایتالیا برود؛ با ایشان صحبت کنند و او را متقاعد کنند که برگردد. اعتقاد دارم که در این برهه فقط استراماچونی می تواند به استقلال کمک کند و روندش را ادامه دهد. امسال استقلال حالت قهرمانی داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه