شمانیوز
کد خبر : 927288

جیان لوییجی بوفون، دروازه بان یوونتوس می تواند فردا بازی شماره 647 خود در سری آ را انجام دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  وقتی در تابستان امسال خبر بازگشت جیجی بوفون به یوونتوس منتشر شد، همگان منتظر پایان ماموریت ناتمام این دروازه بان بزرگ و رکوردشکنی های تاریخی بوفون 41 ساله در تاریخ یوونتوس و سری آ بودند و حالا این اتفاق در حال رخ دادن است.

به نظر می رسد وویژیک شزنی، دروازه بان لهستانی یوونتوس در دیدار فردا شب این تیم مقابل سمپدوریا نیز غایب باشد و اگر این اتفاق رخ دهد، بوفون درون دروازه این تیم قرار گرفته و در بازی شماره 647 خود، با رکورد پائولو مالدینی، اسطوره میلان به عنوان پرسابقه ترین بازیکن تاریخ سری آ برابری خواهد کرد.

72

در دیدار ابتدای هفته یوونتوس مقابل اودینزه نیز بوفون به رکورد 478 بازی الساندرو دلپیرو در سری آ دست یافته و باسابقه ترین بازیکن تاریخ این باشگاه پرافتخار در لیگ ایتالیا لقب گرفت و فردا شب می تواند این عنوان را به تنهایی از آن خود کند. در ابتدای فصل به نظر می رسید بوفون شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب یوونتوس ندارد، اما مصدومیت شزنی و اقبال مائوریتسیو ساری به این دروازه بان 41 ساله باعث شد نام بوفون در صدر باسابقه ترین بازیکنان تاریخ سری آ و یوونتوس قرار گیرد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه