شمانیوز
کد خبر : 927413

رییس هیئت مدیره استقلال امروز در جلسه معارفه سرپرست این تیم گفت که در حال تلاش برای حل مشکل استراماچونی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال در جمع بازیکنان و در جلسه معارفه ستار همدانی گفت: ابتدا می خواهم از زحمات آقای زرینچه تقدیر و تشکر کنم؛ ایشان در مدت زمان حضور خود صادقانه برای باشگاه زحمت کشیدند و نحوه جدایی ایشان در شان نام او نبود. وظیفه باشگاه است که مراسم قدردانی از ایشان را برگزار کند که این اتفاق نیز به زودی رخ خواهد داد. از امروز نیز در خدمت آقای همدانی هستیم که برای همه استقلالی ها چهره ای شناخته شده هستند.

او در ادامه درباره وضعیت استراماچونی تصریح کرد: شبانه روز در حال تلاش هستیم تا مشکل وی حل شود اما موانعی در این مسیر وجود دارد که با رایزنی برطرف نمی شود. از جمله اینکه طبق درخواست استراماچونی پرداختی باید با نام باشگاه استقلال به حساب او انجام شود اما به دلیل تحریم این موضوع ممکن نیست و به دنبال راه حل دیگری هستیم اما می خواهم همه بدانند که بازگشت او دغدغه اصلی بنده است.

رییس هیئت مدیره استقلال درباره بحث قراردادها و مشکل پرداختی بازیکنان تصریح کرد:  تلاش می کنم تا روزی که مسئولیت اجرایی باشگاه را بر عهده دارم، از نظر پرداختی بازیکنان در سطح یکسان قرار گیرند.

خلیل زاده در پایان گفت: نه علاقه ای به دروغ گفتن دارم و نه نیازی به این کار است و مطمئنا به صورت شفاف اتفاقات پیش خواهد رفت. پیش از این برای پرداخت پاداش بردها به شما وعده داده بودم که این موضوع خیلی سریع عملی شد و حالا نیز اعلام می کنم در صورت موفقیت در دو بازی باقی مانده پاداش ویژه ای به شما پرداخت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه