شمانیوز
کد خبر : 927416

زین الدین زیدان به عنوان مربی رئال هرگز در نوکمپ به بارسلونا نباخته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  رئال مادرید شش بازی متوالی است که نتوانسته بارسلونا را شکست دهد و امشب در چنین شرایطی پای به نوکمپ خواهد گذاشت. رئال در صورت عدم پیروزی در این بازی با رکورد منفی 7 سال پیش خود در ال کلاسیکو برابری خواهد کرد.

از سوی دیگر اما زین الدین زیدان در قامت سرمربیگری رئال، هرگز در نوکمپ به بارسا نباخته است. آمار او دو پیروزی و دو تساوی است.

سرمربی فرانسوی ابتدا سال 2016 در بازی برگشت لالیگا، رئال را برابر بارسا در نوکمپ هدایت کرد و تیم او 2-1 پیروز شد و انتقام باخت 4-0 بازی رفت را گرفت.

14

در بازی رفت لالیگای فصل 17-2016 سرخیو راموس با ضربه سر دقیقه 88 خود ناجی رئال و زیدان شد و بازی در نوکمپ 1-1 مساوی خاتمه یافت.

در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا در تابستان 2017 نیز رئال توانست 1-3 در نوکمپ بر بارسا غلبه کند و آخرین بار که زیدان رئال را در نوکمپ هدایت کرده، به بازی برگشت لالیگای فصل 18-2017 بر می گردد که مسابقه 2-2 به اتمام رسید. رونالدو و گرت بیل گل های رئال را به ثمر رساندند. 

زیدان در انتهای همان فصل از هدایت رئال کنار کشید و پس از بازگشت در ماه مارس، این اولین ال کلاسیکوی او محسوب می شود. باید دید طلسم زیزو در نوکمپ ادامه دار خواهد بود یا خیر.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه