شمانیوز
کد خبر : 927420

وینگر سرخپوشان بار دیگر در لیست این تیم برای حضور در جدال لیگ برتر قرار نگرفته تا روزهای تلخ برای او ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ امید عالیشاه که یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان حاضر در لیست پرسپولیس محسوب می‌شود و پیش از این سابقه دستیابی به عنوان برترین پاسور لیگ (لیگ پانزدهم) و بهترین گلساز این تیم در لیگ هجدهم را در کارنامه دارد، در این فصل شانس همراهی تیم را در بیشتر بازی‌ها به دست نیاورده است.

کاپیتان سوم سرخپوشان که به دلیل شرایط سنی و سابقه سیدجلال حسینی و حسین ماهینی بازوبند را به آنها داده، طی فصل جدید و با حضور کالدرون فرصت کوتاهی برای همراهی سرخپوشان داشته و البته پیش از بازی مقابل ذوب آهن و به دلیل درگیری با سیامک نعمتی از لیست خارج شد و اکنون سومین هفته خروج از لیست را پشت سر می‌گذارد.

21

عالیشاه در شرایطی از لیست کالدرون کاملا خارج شده و حواشی دور نام او با ادامه حضور سرمربی آرژانتینی مربوط به انتقال احتمالی او در نقل و انتقالات نیم فصل است که در دیدارهایی که در روزهای ابتدایی فصل فرصت یافته بود، با کمترین انتقاد مواجه بود و توانسته بود در روزهایی که هنوز کیفیت فنی تیم به شرایط مناسب نرسیده بود، نمایش قابل قبولی به جا بگذارد. با این حال کالدرون اینبار عالیشاه را در لیست سیاه خود قرار داده و تصمیم دارد در بازی با پارس جنوبی نیز از این وینگر تکنیکی و گلساز سود نبرد و باید دید سرنوشت این بازیکن در ادامه چه خواهد بود و آیا در نیم فصل بعدی نیز پیراهن شماره 2 سرخ را بر تن خواهد داشت یا خیر.

امید عالیشاه اکنون با سابقه شش فصل حضور در پرسپولیس و در شرایطی که بعد از گلزنی در دربی به بالاترین محبوبیت بین هواداران این تیم دست یافته بود، در برزخ بزرگی گرفتار شده و شایعات درباره آینده او هر روز داغ‌تر می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه