شمانیوز
کد خبر : 927451

فولاد قطعا در نیم‌فصل تغییر و تحول زیادی مخصوصا در بخش هجومی خود خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ قرمزهای اهواز در حالی نیم فصل اول را با چهار باخت به پایان رساندند که اشتباهات داوری در سه دیدار از این چهار باخت در روند تیم نکونام تاثیر گذار بوده،در دیدار مقابل پرسپولیس، تراکتور و ذوب آهن این اشتباهات باعث شد تا قرمزهای اهواز قافیه را ببازند و در هر سه بازی با یک گل شکست بخورند، اگرچه در دیدار با صنعت نفت آبادان نیز که تیم نکونام شکست خورد، قرمزهای فولاد مغلوب ضربه دیدنی و استثنایی عقیل کعبی شدند.

با این حال تیم نکونام در دیدارهای مهمی چون شهرخودرو، سپاهان، نساجی و دیگر هشت تیمی که موفق به شکست فولاد نشدند، عملکرد خوبی بخصوص در بخش دفاعی داشت. سیاستی که در نیم فصل اول جواد نکونام سعی کرد در تیمش جا بیندازد، نظم دفاعی بود که همکاری او با کی‌روش در این تفکر بی‌تاثیر نبوده است. 9 کلین شیت در 15 بازی به خوبی این امر را نشان می دهد که تیم فولاد در امر دفاع به خوبی عمل کرده و البته باید در بخش هجومی خود را تقویت کند.

شیمبا مهاجم فولاد نسبت به فصل قبل، گل‌های کمتری زده و در صورت غیبت وی ، تنها امیرحسین باقرپور در لیست فولادی‌ها حاضر است و مهاجم هدف خاصی در تیم قرمزپوش حضور ندارد و به نظر می‌رسد اصلی ترین گزینه نکونام برای خرید نقل و انتقالاتی در پست مهاجم باشد.

با این حال به نظر می‌رسد در نیم فصل شاهد چندین تغییر در لیست فولاد باشیم، غیبت و مصدومیت چند بازیکن در تیم فولاد باعث شده که کمی مسأله برای نکونام سخت شود که حضور پرتعداد بازیکنان آکادمی روی نیمکت فولاد، این امر را تایید می کند. البته تعطیلات نیم فصل فرصت خوبی خواهد بود که مشکل این بازیکنان برطرف و یا بازیکنانی جایگزین آنها شوند که البته تاکنون موضع رسمی از سوی نکونام و یا مسئولان درباره لیست خروجی و یا ورودی اعلام نشده است.

قرمز های اهواز باید روز جمعه در آبادان به مصاف صنعت نفت بروند، شاگردان نکونام که در دیدار رفت برابر طلایی پوشان شکست خوردند، این فرصت را خواهند داشت تا هم انتقام بازی رفت را بگیرند و هم امتیازات خود را پیش از تعطیلات نیم‌فصل افزایش بدهند. باید منتظر ماند و دید پس از این دیدار، چه بازیکنانی به لیست فولاد اضافه و یا چه بازیکنانی خارج می شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه