شمانیوز

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا مدعی شد انتظار چنین فشاری را از سوی رئال مادرید داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  بارسلونا امشب و در شرایطی که نمایش چندان خوبی ارائه نداد، در نهایت در استادیوم نوکمپ به تساوی بدون گل مقابل بارسلونا رضایت داد تا همچنان صدرنشین لالیگا باقی مانده و رکورد شکست ناپذیری سرمربی بارسا مقابل رئال به هفت بازی متوالی برسد. ارنستو والورده بعد از این دیدار در مورد شرایط مسابقه و البته دلایل عدم پیروزی تیمش صحبت کرده است.

ارنستو والورده گفت: "مسابقه بسیار پرتنشی بود که مراحل مختلفی برای هر دو تیم داشت. رئال مادرید خطراتی ایجاد کرده و در تلاش برای پرس شدید بود. تنش زیادی در جریان بازی وجود داشت و کارت های زیادی از سوی داور به بازیکنان داده شد، اما ال کلاسیکو دیگر اینگونه است. ما در خانه خود برابر رئال مادرید بازی می کردیم و مزیتی بیشتر از حریف داشتیم. تمایل ما کسب پیروزی در بازی امشب بود، اما گاهی اوقات جریان بازی پیچیده می شود.

13

ما انتظاری چنین فشار شدیدی را از رئال مادرید داشتیم و در چنین شرایطی که حریف شما قدرتمند بوده و چیزی از شما کم ندارد، دوئل های فردی مورد مهمی هستند که در بازی امشب از این حیث ما گاهی پیروز بودیم و گاهی مغلوب.

خروج سرخیو بوسکتس از ترکیب اصلی پیش از بازی؟ او قبل از بازی تب داشت و در تمرین شرکت نکرد و در پایان من تصمیم گرفتم نام بوسکتس را از ترکیب خارج کنم. تب این بازیکن قطع نمی شد و به هممین دلیل بوسکتس در مسابقه امشب بازی نکرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied