شمانیوز
کد خبر : 927560

به گزارش روزنامه ترکیه‌ای فوتوماچ، مسوت اوزیل ستاره آلمانی و ترک‌تبار آرسنال در آستانه انتقال قرضی به فنرباغچه ترکیه در ماه ژانویه قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  درحالیکه مسوت اوزیل ستاره ترک‌تبار و آلمانی آرسنال در روزهای اخیر به دلیل انتقادش از دولت چین بابت سرکوب مسلمانان اویغور و واکنش‌ها به این اقدام او خبرساز شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته، روزنامه ترکیه‌ای فوتوماچ مدعی شد اوزیل در آستانه انتقال قرضی به فنرباغچه قرار دارد و ممکن است در ماه ژانویه راه این باشگاه در استانبول شود.

22

اوزیل از شرایط خود در آرسنال راضی نیست و قصد ترک این باشگاه را دارد. البته فوتوماچ می‌گوید اوزیل فعلا به صورت قطعی راهی ترکیه نشده و ابتدا با قرارداد قرضی به فنر خواهد پیوست. اوزیل در سال 2013 از رئال مادرید به آرسنال پیوسته و در این مدت رابطه‌اش با این باشگاه لندنی رابطه‌ای سرشار از عشق و نفرت  توامان بوده است.

23

فنرباغچه در تابستان گذشته هم از تمایل خود برای جذب مسوت پرده برداشته بود ولی با مخالفت آرسنال مواجه شده و این مساله در نهایت مسکوت گذاشته شده بود. روزنامه ترک فوتوماچ در گزارش خود با تیتر "زلزله در آرسنال، فنرباغچه و مسوت ..." مدعی است انتقال قرضی اوزیل به قناری‌های استانبول بسیار نزدیک شده است و ممکن است مسوت از ماه ژانویه در استانبول به میدان برود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه