شمانیوز
کد خبر : 927682

سرمربی سپاهان طی اظهارنظری پاسخ صحبت های شب گذشته محمدحسن انصاری فرد را داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ بعد از درخواستی که امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان از محمد حسن انصاری فرد داشت و اعلام کرد که انتظار دارد مدیرعامل پرسپولیس جلوی توهین به خودش در ورزشگاه ها را بگیرد، انصاری فرد شب گذشته با حضور در برنامه شب های فوتبالی توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

مدیرعامل پرسپولیس در مصاحبه خودش اعلام کرد که قلعه نویی از عبارتی درباره هواداران پرسپولیس استفاده کرده که خارج از ادب است و از سرمربی سپاهان می خواهد ادبیات و لحنش را تغییر دهد.

حالا اما این اظهارات انصاری فرد با واکنش دوباره امیر قلعه نویی مواجه شده است. سرمربی سپاهان در گفت و گوی کوتاهی که با خبرنگار "ورزش سه" داشت، در این باره گفت: آقای انصاری فرد از مدیران ورزشی و خوشنام فوتبال ایران است. اعتقاد قلبی ام همیشه این بوده که فوتبال باید دست آدم هایی مثل دادکان، مصطفوی و انصاری فرد باشد و همواره در مصاحبه هایم این موضوع را اعلام کرده ام. منتها یک مساله ای باید مورد توجه قرار بگیرد.

37

وی ادامه داد: نکته مهم ماجرا این است که من در آن مصاحبه چند هفته قبل که آقای انصاری فرد می‌گوید اسمی از تیمی و هواداران تیمی نیاوردم. مساله دیگر هم بحث کنش و واکنش است. توقع من از آقای انصاری فرد این است که جلوی کنش ها را بگیرد و به همین خاطر از او در برنامه تلویزیونی شب های فوتبالی درخواست کردم با مسائل برخورد کند.

سرمربی سپاهان حرف هایش را اینطور به پایان برد: من آنقدر شجاعت داشتم تا وقتی از دایره ادب خارج شدم عذرخواهی کنم. از آقای انصاری فرد هم می خواهم اگر شجاعت عذرخواهی ندارد، حداقل جلوی کنش ها را بگیرد. این تنها خواسته من از ایشان بوده و هست.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه