شمانیوز
کد خبر : 927718

بهرام امیری با صدور حکمی از سوی اسماعیل خلیل زاده، مشاور ورزشی باشگاه استقلال شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛  صبح امروز با صدور حکمی از سوی اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، بهرام امیری به عنوان مشاور ورزشی این باشگاه منصوب شد.

امیری پیش از این نیز در چند مقطع مختلف معاونت این باشگاه را عهده دار بوده است.

مصاحبه چند ماه پیش امیری

بهرام امیری در مورد برخورد باشگاه با آقای شفر گفت : بنده با تعویض مربی آن هم در چهار هفته به پایان لیگ مخالف بودم و هستم. اگر قرار بود سرمربی تیم را عوض کنند باید پس از بازی با پرسپولیس این کار را انجام می دادند نه چند هفته به پایان لیگ که متاسفانه هم جام باشگاه ها را از دست دادیم هم قهرمانی لیگ ، نتایج نشان داد باشگاه اشتباه بزرگی کرد. و البته عملکرد آقای شفر در سال دوم اصلا خوب نبود.

امیری در مورد خروج رحمتی به خبرنگار آوای استقلال گفت : رحمتی بازیکن بزرگی است و باید مثل بزرگان با او رفتار شود ، بازیکنی نبود که یک شبه وارد باشگاه شده و فردا برود ، ما در گذشته بازیکن های بزرگی مثل قلعه نویی ، صادق ورمزیار ، برومند ، سهراب بختیاری زاده ، صادقی و … را داشتیم که در مقطعی مجبور به قطع همکاری با آنها شدیم ولی نه توهینی به آنها شد نه تهمتی و همه قانع شدند که بروند. ولی حالا برخی مردم و رسانه ها با حرف هایشان باعث مشکل تراشی شدند و خواستار رفتن رحمتی شدند و باشگاه می توانست بهتر عمل کند که متاسفانه می بینیم با پژمان منتظری هم همان رفتار را انجام دادند .

معاون سابق استقلال در مورد صحبت های که آقای خطیر و حسین حسینی و اعلام شرط برای تمدید قرارداد گفت : هر بازیکنی که رشد می کند درخواست هایش هم رشد می کند و این کاملا طبیعی و حق بازیکن است ، حسینی خیلی سختی کشیده ، در خوابگاه بوده ، از نظر تغذیه و پوشاک و بی پولی هایی که کشیده و واقعا از نظر مالی هیچ وقت به حقش نرسید پس اگر هم شرطی گذاشته حق دارد ، بازیکنی که شرط نگذارد و هر چه باشگاه بگوید قبول کند آن بازیکن رو دست باشگاه مانده. آقای حسینی با یکی از اعضا هئیت مدیره به توافق کامل رسیده بود ولی متاسفانه صحبت های خطیر باعث مشکلات بعد شد. ما نباید طوری رفتار کنیم که مهره های ارزشمند از استقلال جدا شوند. به عنوان مثال رحمتی وقتی می خواست وارد باشگاه استقلال شود سال اول حضورش ۲۵ میلیون از جیب خود داد تا رضایت نامه بگیرد، نیاید توقع داشته باشیم افرادی مثل رحمتی ،  حسینی ، پژمان ، وریا و … برای هر سال تمدید خود از جیب خرج کنند .

بهرام امیری در پاسخ به سوال خبرنگار سایت آوای استقلال مبنی بر طلب پروپئچ گفت : وقتی مدیریت در استقلال مدام در حال تغییر است هیچ کسی کار خود را درست انجام نمی دهد هر کسی وارد می شود و می گوید طلب های قبلی و قراردادهای قبلی به من مربوط نمی شود و بی خیالی طی می کنند ، وقتی مدیرعامل باشگاه تغییر می کند باید اولویت ها را بذاریم روی بازیکن هایی که طلب دارند ، زمانی که پروپئچ به استقلال آمد عملکرد خوبی داشت بازیکن خوبی بود و جواب هم داد فصل بعد آقای منصوریان نظری روی او نداشت و این حق مربی است که بگوید چه بازیکنی را می خواهد چه بازیکنی نمی خواهد ، مدیریت وقت باید سریع کارهای او را انجام می دادند تا بازیکن بلاتکلیف نباشد و بعد برود شکایت کند و غرامت بگیرد.

معاون سابق استقلال در پایان گفت : مسائل مالی ، ریز قراردادها ، شروط بازیکن و …. باید همیشه در سکوت خبری باشد و فقط بین اعضا هیئت مدیره باشد. آنها باید رازدار و امین باشگاه هم باشند ، چرا وقتی استقلال با بازیکنی صحبت می کند و یا قرارداد داخلی می بندد تمام جزییات و ریز قراردادها در سایت ها و روزنامه ها رسانه ای می شود ؟ زمان ما وقتی بازیکن وارد هئیت فوتبال می شد و قرارداد رسمی امضا می کرد همه متوجه می شدند ولی الان خیلی زودتر از عضو هیئت مدیره ، سایت ها و خبرنگاران متوجه تمدید بازیکن و یا گرفتن بازیکن جدید می شوند. آقای خطیر بهتر است به جای اینکه بگویی شفاف سازی می کنند و از شرط و شروط بازیکن حرف بزند در مورد ۳ بازیکن و مربی خارجی که آوردند صحبت کنند که هیچ عملکرد مثبتی نداشت، نباید مسائل مالی ، مشکلات داخلی تیم را در نشریات علنی کرد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه