شمانیوز
کد خبر : 927824

فوتبال نباید و نمی‌تواند حیاط خلوت سیاسیون یا نزدیکان آن‌ها باشد. تجربه نشان داده که اتفاقاً اشتباهات و ایرادات افراد غیرفوتبالی در فوتبال بیشتر نمایان شده و بهتر دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛ مهدی رسول‌پناه رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به پرسشی در مورد اینکه شکل حضور شما در هیئت مدیره هم حرف و حدیث زیاد است، می‌گوید: «ببینید باشگاه پرسپولیس مجمع دارد. مجمعی که آقای دژپسند، آقای آوایی و آقای سلطانی‌فر در آن حضور دارند. در زمان انتخاب هیئت‌مدیره فعلی من به عنوان نفر ششم و عضو علی‌البدل از طرف مجمع انتخاب شدم. اینکه می‌گویند من به خاطر اینکه دندانپزشک سلطانی‌فر هستم به هیئت مدیره اضافه شدم بی‌انصافی است. بعد از درگذشت مرحوم کاشانی بر اساس اساسنامه عضو هیئت مدیره شدم و از آن زمان هم تمام وقتم را به پرسپولیس اختصاص دادم. به نظر من پرسپولیس به یک فکر و ایده جدید نیاز دارد.»
به راستی بی‌انصافی است که نوشته‌اند دندانپزشک وزیر ورزش و جوانان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شده است؟! آیا نفرات شایسته‌تری در میان پیشکسوتان تحصیلکرده این باشگاه یا مدیران امتحان پس داده سابق نبودند که به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس برگزیده شوند؟ یا اینکه ایشان که دندانپزشک محترمی است چرا باید به جای فعالیت در حیطه کاری خود به باشگاه پرسپولیس آمده و به عنوان رئیس هیئت مدیره مشغول کار شود؟
با همه احترامی که برای جناب دکتر رسول‌پناه قائل هستیم باید بگوییم اگر بناست یک دندانپزشک عضو هیئت مدیره پرسپولیس شود انصاف نیست دکتر محمد زادمهر دندانپزشک که سابقه بازی در این تیم را دارد در خانه بنشیند و یک پزشک دیگر رئیس هیئت مدیره شود! بار دیگر تأکید می‌کنیم فوتبال نباید و نمی‌تواند حیاط خلوت سیاسیون یا نزدیکان آن‌ها باشد. تجربه نشان داده که اتفاقاً اشتباهات و ایرادات افراد غیرفوتبالی در فوتبال بیشتر نمایان شده و بهتر دیده می‌شود. مدیران زیادی داشتیم که در عرصه تخصصی خود و حتی سیاست و اقتصاد افراد معتبری بودند، اما پس از ورود به عرصه فوتبال همه اعتبار سابق خود را از دست دادند. امروز هم به دکتر رسول‌پناه پیشنهاد می‌کنیم به عنوان یک دندانپزشک بهتر و بیشتر می‌تواند به مردم و همچنین هواداران پرسپولیس کمک کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه