شمانیوز
کد خبر : 927831

ساعت مسابقه دو تیم شهرداری ماهشهر و پرسپولیس تهران از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تغییر کرد.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛  و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه دو تیم شهرداری ماهشهر و پرسپولیس تهران از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به جای ساعت ۱۴ در ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۸ در ورزشگاه تختی آبادان آغاز خواهد شد.

ضمنا  مسعود عباسی مدیر رسانه ای باشگاه شهرداری بندرماهشهر در گفتگو با سایت ورزش سه با بیان اینکه نشست خبری پیش از بازی دو تیم شهرداری ماهشهر و پرسپولیس برگزار می شود زمان این نشست خبری را اعلام کرد.

عباسی بیان داشت: نشست خبری سرمربیان دو تیم عصر امروز (یکشنبه ۱ دی ماه ۹۸) در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد و بر اساس هماهنگی های صورت گرفته نشست خبری مهدی پاشازاده سرمربی تیم میزبان (شهرداری) از ساعت ۱۹ و نشست خبری گابریل کالدرون سرمربی تیم میهمان (پرسپولیس) از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز خواهد شد.

وی افزود: ما برای این دیدار اتوبوس هایی را آماده کرده ایم تا هواداران ماهشهری را بتوانیم به آبادان بیاوریم و از حضورشان استفاده کنیم. از مردم خونگرم خوزستانی از جمله آبادانی، هندیجانی، اهوازی، خرمشهری و دیگر شهرهای استان می‌خواهیم که یاور فرزندان خود باشند تا انشالله بتوانیم موفقیتی برای این استان کسب کنیم. اگر هواداران ما زودتر به استادیوم بیایند، قانون ۹۰-۱۰ رعایت می شود و امیدواریم که ورزشگاه تختی خیلی زود به سود ما پر شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه