شمانیوز
کد خبر : 927903

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور همه اعضا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  در ابتدای جلسه، بعد از قرائت گزارش مفصلی از سوی دکتر خلیل‌زاده درباره نحوه واریز مطالبات آقای استراماچونی به حساب ایشان، اعضای هیات مدیره با بیان اینکه پول آقای آندره‌آ استراماچونی به حساب ایشان واریز شده و از طرفی این موضوع به تایید سرمربی استقلال رسیده، خواهان فراهم شدن مقدمات بازگشت آقای استراماچونی به ایران شدند.

در این جلسه مقرر گردید تا همچنان دکتر اسماعیل خلیل‌زاده برابر مصوبه قبلی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال به وظایف خود و با اختیارات کامل در این باشگاه ادامه دهد.

در این جلسه پرداخت حقوق معوقه میلیچ و دیاباته هم مورد بحث قرار گرفت و مصوب شد که ظرف 24 ساعت این حقوق عقب افتاده به این دو بازیکن پرداخت شود.

73

در خصوص تامین منابع مالی باشگاه و مطالبات آبی‌پوشان از حامیان مالی هم در این جلسه گزارش مفصلی مطرح شد و مقرر شد تا اقدامات مربوطه برای وصول مطالبات از حامیان مالی صورت بگیرد.

دیگر مسئله مورد بحث در این جلسه، موضوع اردوی آبی‌پوشان برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم بود. در نهایت مقرر شد که زمان و مکان این اردو با نظر آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال مشخص شود.

آخرین موضوع مطرح شده در این جلسه، بحث تقویت استقلال در نیم فصل بود. در نهایت مصوب شد که پس از ارائه لیست خروج و خرید استقلال از سوی سرمربی استقلال، این لیست در کمیته نقل و انتقالات با حضور آقایان بهرام امیری، هادی مباشری و امیر سلطانی مطرح و به سرعت جهت انجام آن، اقدامات لازمه صورت بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه