شمانیوز
کد خبر : 928028

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی، معتقد است که این تیم برای موفقیت باید به اصول سرمربی خود یعنی پپ گواردیولا وفادار بماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ منچسترسیتی روز شنبه با نتیجه 3-1 لستر سیتی را شکست داد تا با یک بازی بیشتر فاصله خود را با لیورپول صدر نشین به 11 امتیاز کاهش دهد. این در حالی است که شاگردان یورگن کلوپ اخیرا در جام باشگاه های جهان به قهرمانی رسیدند و در بازی بعد خود باید به مصاف لسترسیتی بروند. با این همه اما قطعا شاگردان پپ گواردیولا قطعا کار دشواری را برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر در پیش خواهند داشت

2

ستاره بلژیکی منچسترسیتی اما معتقد است که این تیم برای موفقیت باید به اصول پپ گواردیولا وفادار بماند. دی بروین در این باره گفت: " ما باید بازی به بازی پیش برویم. ما در مسیر خود امتیازاتی را از دست دادیم اما فکر می کنم که تیم همیشه واکنش های خوبی را از خود نشان می دهد. راه ما همیشه یکی بوده است و تیم همیشه خوب فوتبال بازی می کند.  این یک راه رو به جلوی فوق العاده برای ماست. این روشی است که ما چهار سال پیاپی با پپ گواردیولا به آن طریق عمل کردیم؛ روشی که نباید تغییر کند. ما به سختی کار می کنیم و این روشی که ما بازی می کنیم برای هوادران لذت بخش است. ما سعی می کنیم که بازی به بازی برنده شویم و در پایان فصل خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه