شمانیوز
کد خبر : 928038

شبکه beIN Sports دارنده حق پخش رقاتبهای سری آ قصد دارد به دلیل برگزاری سوپرجام ایتالیا در عربستان سعودی قرارداد با سری آ را لغو کند و این می‌تواند برای کریستیانو رونالدو خبر بدی باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ دیشب که کریستیانو رونالدو با پیراهن یوونتوس در شهر جده عربستان سعودی در سوپرکاپ ایتالیا به مصاف لاتزیو رفته بود خبر نداشت که حضور او در این بازی می‌تواند به کاهش دستمزد نجومی‌اش در یوونتوس منجر شود.

ماجرا از این قرار است که beIN Sports که شرکتی است قطری در حال حاضر برای پخش مسابقات سری آ 550 میلیون یورو در سال به این لیگ می‌پردازد و قراردادش با لیگ ایتالیا پرسودترین قرارداد پخش تلویزیونی تاریخ سری آ است. اما از آنجا که عربستان سعودی مدتها است قطر را با تحریم و محاصره اقتصادی مواجه کرده، این غول رسانه‌ای قطری از تصمیم ایتالیایی‌ها برای برگزاری بازی سوپرجام‌شان در عربستان عصبانی است، به خصوص به این خاطر که عربستانی‌ها با ایجاد یک شبکه تلویزیونی غیرقانونی محتوای منتشرشده توسط beIN Sports را سرقت کرده و در عربستان پخش می‌کنند.

17

بر اساس گزارش‌ها، BeIN که از این اقدام ایتالیایی‌ها خشمگین است آماده شده و قصد دارد که از قرارداد خود با سری آ بیرون بیاید. این حرکت در صورت اجرایی شدن فشار اقتصادی شدیدی به یوونتوس وارد کرده ولی حتی می‌تواند برای دیگر باشگاه‌های ایتالیایی مرگبار باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه