شمانیوز
کد خبر : 928049

روزگذشته خبری مبنی بر درخواست سباستین جووینکو ستاره ایتالیایی الهلال عربستان از این باشگاه منتشر شد .

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ اما این هافبک تهاجمی ایتالیایی در مصاحبه ای تلویزیونی این موضوع را رد کرد. بعد از شایعات مطرح شده درمورد اینکه جووینکو درخواست فسخ قراردادش را به باشگاه الهلال داده است حرف و حدیث های زیادی به وجود آمد اما این هافبک بازیساز این موضوع را رد کرد.

او که با یک شبکه تلویزیون صحبت می کرد ضمن تکذیب این موضوع گفت:« نمی دانم این اخبار از کجا آمده است. من با الهلال قرارداد دارم و از آن خوشحالم و بابت حمایت هایی که از من می شود ممنون هستم.»

جووینکو در بازی های لیگ قهرمانان یکی از عوامل اصلی قهرمانی الهلال بود و در جام باشگاه های جهان نیز نمایش خوبی در این تیم داشت. با وجود تکذیب خبر جدایی اما رسانه های نزدیک به باشگاه الهلال اعلام کرده اند که او به خاطر مسایل خانوادگی قصد جدایی از این تیم و بازگشت به ایتالیا را دارد. 

در همین ارتباط رسانه های نزدیک به الهلال نوشته اند که مدیران این باشگاه به هافبک ایتالیایی تیمشان گفته اند یا باید یک پیشنهاد خوب از باشگاهی دیگر بیاورد و یا باید به صورت مسالمت آمیز برای جدایی به توافق برسند. لازم به ذکر است که جووینکو دو فصل دیگر با الهلال عربستان قرارداد دارد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه