شمانیوز
کد خبر : 928126

مانوئل نویر، کاپیتان تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ در مورد رابطه اش با مارک آندره تراشتگن صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   اخبار حاکی از آن است مانوئل نویر به زودی قرارداد خود را تا سال 2023 با بایرن مونیخ تمدید کرده و بعد از آن با فوتبال خداحافظی می کند. این دروازه بان باتجربه در مصاحبه ای اختصاصی با کیکر، در مورد مسائل مختلف از جمله برندگان توپ طلا و ویژگی های سرمربی بایرن مونیخ صحبت کرده است.

خداحافظی مسوت اوزیل از تیم ملی: "ما سالهای خوبی را در کنار هم گذرانده ایم و همیشه می خواستم از کار خود لذت برده و فوتبال بازی کنیم. اما اتفاقاتی که در خارج از زمین رخ داده همیشه شیرین نبودند."

32

ویژگی های سرمربی بایرن: "هانسی فلیک حتی اگر این اولین بار به عنوان سرمربی کار کند، یک مرد فوتبالی و باتجربه است. سرمربی بایرن باید با تجربه بوده، او باید راه برخورد با رسانه ها را بداند، با بازیکنان صحبت کند تا آنها مطیع او باشند. سرمربی بایرن نباید لزوما آلمانی صحبت کند، اما او باید یک سرمربی حرفه ای و با دانش تاکتیکی بوده و سطح تیم را بالا ببرد. کسی که فلسفه داشته و بتواند تیمش بهترین نمایش را ارائه دهد."

رقابت با مارک آندره تراشتگن: "من هیچ وقت با تراشتگن مشکلی نداشتم. ما تمرینات تیم ملی با هم هستیم و وقتی برای باشگاه های خود بازی می کنیم برای یکدیگر آرزوی موفقیت می کنیم. ما با هم صبحانه می خوریم، مکالماتی عادی داریم و با هم به عنوان هم تیمی نه رقیب تمرین می کنیم."

جایزه توپ طلا: "امسال ویرژیل فن دایک دوم شد و برای خود من عجیب بود من در سال 2014 سوم شدم. اما شما چه چیزی را بیشتر در یوتیوب یا اینستاگرام مشاهده می کنید؟ دوئل یا تکل ها و همچنین گل های لیونل مسی و کریستیانو رونالدو. به همین دلیل همیشه مهاجمان فاتح این جایزه می شوند."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه