شمانیوز
کد خبر : 928233

گابریل کالدرون سرمربی، خواگین و اینیگو مربیان پرسپولیس در باشگاه حضور یافته و جلسه آنها با مدیرعامل باشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره جلسه امروز محمدحسن انصاریفرد با گابریل کالدرون  ودستیاران خارجی‌اش گفت : جلسه بسیار خوبی برگزار شد و هماهنگی های لازم برای بسیاری کارها صورت گرفت. این نشست به منظور پیگیری امور اداری و سفر کادر فنی و پرداخت بدهی باشگاه  بابت بلیط خریداری شده از سوی آنها برای پرواز رفت برگزار شد و مقرر گردید بلیط بازگشت هم طبق زمان تعیین شده در دو روز آتی  تهیه شود.

وی ادامه داد: مدیریت هم فرصت را مغتنم شمرد و درباره اردوی قطر هماهنگی هایی را  در این نشست انجام داد و مباحثی مطرح شد. باشگاه گزینه و کمپ های مدنظر خود  برای برپایی اردوی نیم فصل در دوحه را که در دو سه روز گذشته نهایی شده را  به  آقای کالدرون معرفی کرد که مورد موافقت ایشان قرار گرفت و باشگاه پیگیری های لازم را برای رسمی شدن برپایی اردو در این کمپ  انجام خواهد داد و مشکلی برای برپایی اردو وجود ندارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه تصریح کرد :قبلا آقای پیروانی تاریخ  بازی های  دوستانه مدنظر کالدورن در اردوی نیم فصل را به باشگاه اعلام کرده بود و امروز هماهنگی های لازم انجام شد تا برای تدارک دیدن بازی های تدارکاتی هم اقدام شود. تیم پرسپولیس از یازده تا بیست و سوم ژانویه اردوی خارجی خود را برگزار خواهد کرد و برنامه تمرینات و امکانات مورد نیاز هم از سوی سرمربی تیم به باشگاه و پیروانی اعلام شده است و طبق آن برخی  هماهنگی های لازم امروز انجام شد.

قدوسی ادامه داد: جلسه مدیر عامل باشگاه با بشار رسن و رادوشوویچ  هم بعد از اتمام این جلسه برگزار خواهد شد. افشین پیروانی هم  در باشگاه حضور یافت و هماهنگی های لازم برای اردوی قطر  با ایشان انجام شد. کالدرون اعلام کرد لیست تعداد نفرات اعزامی را طی روزهای آتی به پیروانی اعلام خواهد کرد تا برای رزرو هتل اقدامات اولیه انجام شود و لیست نهایی نفرات اعزامی هم بعد از بازی با نساجی به باشگاه اعلام می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه