شمانیوز
کد خبر : 928236

بلیت فروشی بازی پرسپولیس و نساجی از ساعت ۱۸ امروز همراه با کاهش قیمت بلیت‌ها که به منظور حضور حداکثری هواداران خواهد بود، آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   بلیت فروشی آخرین مسابقه پرسپولیس در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر مقابل نساجی مازندران از ساعت ۱۸ امروز سه‌شنبه بصورت اینترنتی آغاز می‌شود.

بلیت این دیدار مانند دیگر بازی‌های خانگی پرسپولیس، صرفاً به صورت الکترونیک و از طریق سایت مزبور انجام می‌شود. برای خرید هر بلیت به یک کد ملی جداگانه نیاز است.

همچنین با توجه به اینکه بازی در روز تعطیل انجام می‌شود، با درخواست هواداران و موافقت محمد حسن انصاریفرد، مدیرعامل باشگاه، قیمت بلیت‌های این بازی کاهش یافته است. این امر برای تسهیل حضور هواداران در ورزشگاه و حمایت حداکثری از تیم انجام شده است.

بر این اساس، قیمت بلیت‌ها از ۲۵، ۲۰، ۱۵ و ۱۰ هزار تومان برای جایگاه، روبروی جایگاه، پشت دروازه‌ها و طبقه دوم به ۱۵ و ۱۰ هزار تومان برای جایگاه و روبروی جایگاه و ۵ هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم کاهش یافته است.

همچنین بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته به اطلاع می‌رساند؛ هزینه انجام شده از سوی آن دسته از هوادارانی که بار قبل برای همین بازی اقدام به تهیه بلیت کرده بودند، هفته آینده به حساب ایشان باز می‌گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه