شمانیوز
کد خبر : 928238

پس از هم اندیشی مدیران عامل باشگاه ها و کادرفنی تیم ملی فوتسال در خصوص زمان در اختیار قرار گرفتن بازیکنان به کادرفنی تیم ملی فوتسال تصمیم گیری شد.

 به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  نشست مشترک مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری با کادرفنی تیم ملی فوتسال در راستای ایجاد شرایط مناسب و همفکری مجموعه فوتسال کشور جهت موفقیت تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ با حضور رییس و سرپرست دبیرکلی فدراسیون، رییس کمیته فوتسال، سرپرست سازمان لیگ فوتسال از ساعت ۱۰:۱۵ در سالن روابط عمومی برگزار شد.

پس از بیان نقطه نظرات مختلف و تشریح اهمیت مسابقات پیش‌روی تیم ملی فوتسال مقرر شد مسابقات مرحله نخست پلی آف لیگ برتر تا ۳۰ دیماه به اتمام برسد و پس از آن بازیکنان در اختیار کادرفنی تیم ملی فوتسال قرار بگیرند.

ضمن اینکه درخصوص زمان برگزاری مرحله دوم پلی آف نیز پس از بازگشت تیم ملی فوتسال از مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی (حدود ۱۸ اسفند به بعد) تصمیم‌گیری خواهد شد.

مسابقات مرحله نخست در روزهای پنجشنبه مورخ ۲۶ دیماه و دوشنبه ۳۰ دیماه برگزار خواهد شد و در صورت انجام بازی در دور سوم مرحله نخست پلی آف، مسابقه مربوطه روز چهارشنبه دوم بهمن ماه برگزار شود.

تیم ملی فوتسال ایران اسفندماه امسال در جام ملت های آسیا شرکت می کند. این مسابقات به میزبانی ترکمنستان برگزار می شود. تیم ایران در این بازی ها در گروه چهارم با تیم های تایلند، کره جنوبی و عربستان همگروه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه