شمانیوز
کد خبر : 928269

مدیرعامل پرسپولیس از دوری گلر شماره یک این تیم تا پایان تعطیلات نیم فصل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  در شرایطی که خروج نام علیرضا بیرانوند در آستانه دیدار با شهرداری ماشهر در مرحله یک چهارم باعث ایجاد حواشی بزرگی شد، مدیرعامل این باشگاه از توافق برای دوری این گلر ملی پوش تا پایان تعطیلات نیم فصل خبر داد.

بیرانوند که در چند دیدار اخیر سرخپوشان بنا به صلاحدید کادرفنی و گابریل کالدرون نیمکت نشین شده بود، در پایان تمرین پیش از اعزام به آبادان برای دیدار با شهرداری ماهشهر نامش در لیست سرمربی قرار نگرفت. موضوعی که با اعتراض تند این گلر همراه شد و بیرانوند در ادامه برای گفتگو با مدیرعامل راهی باشگاه شد.

گابریل کالدرون اما شب گذشته در گفتگویی که با برنامه فوتبال برتر داشت به این موضوع اشاره کرد که علیرغم اعتمادی که به بیرانوند دارد او تا پایان دیدار با نساجی جایی در تمرینات نخواهد داشت و از شروع نیم فصل با روحیه و انگیزه باید به جمع شاگردانش اضافه شود.

اتفاقی که به نظر می‌رسد در جلسه میان مدیرعامل و بیرانوند نیز مورد توافق گلر شماره یک پرسپولیس قرار گرفته است. انصاریفرد در بخشی از صحبت‌های امروز خود بعد از ملاقات با کالدرون برابر خبرنگاران حاضر شد و در توضیح شرایط بیرانوند گفته: با توافقی که صورت گرفته بیرانوند در دیدار با نساجی حاضر نخواهد بود و بعد از پایان تعطیلات نیم فصل به اردو و تمرینات تیم اضافه خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه