شمانیوز
کد خبر : 928272

محمدانصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان هستند ولی هیچ گاه از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال توقعی برای دریافت کمک های مستقیم مالی ندارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  محمد انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که مقابل باشگاه با حضور خبرنگاران مواجه شده بود، در رابطه با آخرین وضعیت تیم فوتبال باشگاه اینطور توضیح داد:خدمت شما عرض کنم که  با توجه نیم فصل تمام شده باید پرداختی داشته باشیم. اول اینکه باید مطالبات آقای کالدرون را باید قسط اولش را بدهیم و قسط دومش را هم بلافاصله باید پرداخت کنیم. همچنین باید مطالبات رادوشویچ و رسن که امروز هم به باشگاه آمده بودند، را پرداخت کنیم، چون روز جمعه بعد از بازی سفر می کنند.

او ادامه داد: در این فاصله و تا آغاز نیم فصل دوم باید 20 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم.   از نقل و انتقالات ما را به دلیل بدهی های پیشین محروم کرده اند  که باید این مطالبات را نیز پرداخت کنیم تا بتوانیم بازیکنان جدید را ثبت کنیم. باید پول بازیکنان جدید را چه داخلی و چه خارجی پرداخت کنیم. نمی خواهیم دل هواداران را خالی کنیم ولی چالش سختی داریم. ما دچار مشکل زیادی هستیم و باید این ها را برطرف کنیم. با توجه به دریافتی هایی که از اسپانسر داشتیم توانستیم سی درصد از قرارداد بازیکنان را بدهیم و مجوز حرفه ای را با پرداخت بدهی ها گرفتیم. خیلی بدهی به افراد، شرکت ها و هتل ها پرداخت کردیم که بن بست نخوریم. اردوی قطر هم داریم که باید کارهایش را انجام بدهیم. هواداران بدانند که در این وضعیت در حال مدیریت باشگاه هستیم. اینطوری هم نیست که کاری نکنیم. بسیاری از شب ها تا دیر وقت کارکنان می مانند تا بتوانیم کارها را مدیریت کنیم. ان شاالله اگر بتوانیم این فاصله دو ماهه را پر کنیم، رونمایی از کارگزار جدیدمان که قرار بود زودتر معرفی شود ولی به دلیل خاطر مسائل فنی عقب افتاد، انجام خواهد شد که می تواند مشکلات زیادی از ما را حل کند.

انصاری فرد در رابطه با حرف های دیشب کالدرون که نگرانی در مورد بازگشت به او پس از سفر به آرژانتین ایجاد کرده است، بیان کرد: ببینید اول از همه از آقای کالدرون تشکر می کنم که با این وضعیت تحمل کردند. ایشان تا قبل از ورود من، حتی یک ریال هم نگرفته بود. خدا را شکر نزدیک 185 هزاردلار به ایشان دادیم و نزدیک به 30 درصد مطالبات بازیکنان را دادیم.  خیلی ممنونیم از بازیکنان و کادر فنی که با باشگاه مدارا کرده اند. خیلی از مطالبات ما از گذشته است مثل آقای برانکو که در زاگرب در حال مذاکره هستیم، بودیمیر و ... باز هم می گویم ممنونم از بازیکنان و کادر فنی که صبوری کردند و امیدوارم بتوانیم جواب این صبوری را بدهیم. امیدواریم این آرامش با پرداختی هایی که در آینده انجام می دهیم، همینطور باقی بماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با این سوال که کالدرون شرط هایی مطرح کرده که قبلا حرفی از آنها به میان نیامده، گفت: نه  یک سری صحبت هایی با من انجام داده بودند و قرار است بعد از بازی نساجی با ایشان جلسه ای داشته باشیم که در مورد نحوه پرداخت مطالباتش به توافق برسیم و مطمئنم این اتفاق رخ می دهد.

11

انصاری فرد در مورد گلایه کالدرون که گفته بود 100 هزار دلار از قراردادم کم شده و قرار شده که به صورت پاداش این مبلغ را به من بازگردانند، توضیح داد: نه من در جریان چنین موضوعی نیستم، چون در آن موقع نبودم و اظهار نظر نمی کنم. البته حتما ایشان صادقانه حرف می زنند ولی من در جریان نیستم.

انصاری فرد در مورد بلیت های کالدرون هم افزود: بله بلیت هایی که معمولا می گرفتند، چون مقصد دور است، گفتیم شما دیگر نگیرید و ما خودمان انجام می دهیم. امروز هم بحث بلیت برگشت ایشان انجام شد و آقای کالدرون هشت ژانویه به ایران بازمی گردند.

از مدیرعامل پرسپولیس در مورد بازیکنان خارجی مورد نظر تیم پرسیده شد و او در واکنش به این سوال بیان کرد: بله ما با یک بازیکن برای حضور در ایران به توافق رسیده ایم و یک روز بعد از کریسمس به ما ملحق خواهد شد.

انصاری فرد در مورد نگرانی هواداران پرسپولیس و اینکه آنها از تکرار ماجرای استراماچونی نگرانند، اینگونه پاسخ داد: ما امروز جلسه خیلی خوبی با آقای کالدرون داشتیم؛ در مورد اردوی قطر، بازیکنان و در مورد سایر مسائل به تفاهماتی رسیدیم. هتل قطر را چک کردیم و ایشان پسندیدند. بازی های دوستانه را چک کردیم. مشکلی نداریم ولی باید پرداختی را داشته باشیم. در مورد بازیکنان هم 20 درصد طبق قولی که داده شده، پرداخت خواهد شد. یک سری بازیکنان از فصول گذشته مطالبات دارند که باید بعد از حل این مشکلات، این بدهی را هم پرداخت کنیم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که توقعش از وزارت ورزش با توجه به ورودی که به ماجرای استقلال داشته اند، چه چیزی است، تاکید کرد: ما انتظاری از دولت و وزارت ورزش نداریم. ما قبول مسئولیت کردیم و اسپانسر داریم. البته می توانند به یک جاهایی ما را سفارش کنند ولی پولی از آنها نمی خواهیم. مشکل ما همین فاصله یک ماهه است و مشکلی برای آینده نداریم.

از انصاری فرد در رابطه با برانکو پرسیده شد که او با ابراز امیدواری گفت: در حال مذاکره هستیم. به توافقات خوبی تا الان رسیدیم و امیدواریم بتوانیم با ایشان قراردادی امضاء کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در رابطه با توافق فدراسیون با باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی ها عنوان کرد: ما هیچ ارتباط و تماسی با فدراسیون نداریم. هیچ مسئله ای در این مورد نداریم.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد ماجرای بیرانوند توضیح داد: با آقای بیرانوند صحبت کردیم. از آقای بیرانوند و کالدرون تشکر می کنم که نگذاشتند این مسئله حاشیه ساز شود. آقای بیرانوند قبول کرد تا پایان نیم فصل استراحت کند و از شروع تمرینات با عزم راسخ بیایند، چون آقای کالدرون هم گفته که گلر اول تیم ما است و با همین آرامش امیدوارم تیم را رو به جلو ببریم.

از انصاری فرد در رابطه با بازیکنان داخلی مورد نظر باشگاه پرسپولیس پرسیده شد که او بیان کرد: ما به یک سری باشگاه ها نامه زدیم و درخواست های آقای کالدرون را به آنها دادیم. می خواهیم یکی دو بازیکن از داخل بگیریم و یک بازیکن خارجی هم بگیریم تا انتظارات ایشان را برآورده کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان اضافه کرد که تصمیم گیری در رابطه با لیست مازاد پرسپولیس پس از بازی با نساجی مازندران و پس از جلسه با کادر فنی تیم انجام خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه