شمانیوز
کد خبر : 928273

خوش‌بینی انصاری‌فرد؛

در حالیکه کارمندان خارجی تیم فوتبال پرسپولیس امروز به باشگاه رفته بودند اما همچنان خبری از پرداخت پول به آنها نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ در شرایطی که گابریل کالدرون سرمربی سرخپوشان، شب گذشته آخرین اولتیماتوم خود را به باشگاه اعلام کرد و با تاکید بر زمان خروج از ایران به نوعی از باشگاه درخواست کرد که مساله مالی او را حل کند، در باشگاه پرسپولیس هنوز تحرک ویژه‌ای در اینباره دیده نمی‌شود که بخشی از این مساله به نبودن پول در خزانه باشگاه برمی‌گردد.

خارجی های پرسپولیس که همه انتظار دارند قبل از تعطیلات نیم فصل بخشی از پول خود را دریافت کنند، امروز تنها برای مسائل اداری به باشگاه رفتند. مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید کالدرون 8 ژانویه به ایران بازخواهد گشت و در این مورد با او به توافق رسیده‌ایم.

اما تا جمعه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه هم در توضیحاتی در اینباره می‌گوید روز جمعه و بعد از بازی با نساجی با آقای کالدرون جلسه خواهیم گذاشت تا ببینیم ایشان چه مقدار از طلب شان را می‌خواهند.  کالدرون در حال حاضر 120هزار دلار از قسط اول و 300هزار دلار بابت قسط دوم از پرسپولیس پول می‌خواهد که تامین این مبلغ فعلا در توان سرخ‌ها نیست و آنها امیدوارند کالدرون باز هم کوتاه بیاید و در این مساله با باشگاه همراه باشد. نکته اینجاست که سررسید قسط دوم کالدرون فرا رسیده و به اصطلاح فعال شده و با توجه به اینکه این مربی در نامه به فیفا، این مرجع تصمیم گیری را در جریان نحوه تعامل مالی با پرسپولیس قرار داده است، او می‌تواند بدون هیچ مشکلی با شکایت باقیمانده قراردادش را دریافت کند.

25

اما یک نکته مهم به شایعاتی برمی‌گردد که از حرف‌های غیررسمی کالدرون شنیده شده است؛ اینکه در صورت عدم دریافت مطالبات او در شرایط فعلی از ایران خارج شود، دیگر به پرسپولیس برنخواهد گشت و این باشگاه در موقعیتی مشابه استقلال قرار خواهد گرفت. (اگرچه انصاریفرد به ضرس قاطع می‌گوید که کالدرون به ایران بازخواهد گشت)

پرسپولیس تا امروز 185 هزار دلار به سرمربی آرژانتینی پرداختی داشته که پایین تر از حد انتظار اوست. با این حال، مخارج جاری پرسپولیس نیز بالاتر از مبالغی است که در خزانه موجود است و اگر کسی برای انجام این تعهد پیدا نشود، وضعیت کالدرون و پرسپولیس قرمز خواهد شد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه