شمانیوز
کد خبر : 928287

مجید جلالی پس از کسب اولین پیروزی تاریخ لیگ برتر برای گل گهر سیرجان به تمجید از عملکرد شاگردانش و هواداران تیم پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان که تیمش موفق شد با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی پس از هفته ها به اولین پیروزی که اولین پیروزی تاریخ باشگاه سیرجانی در لیگ برتر به شمار می رود، دست پیدا کند، در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

امروز روز شروع دوره بزرگ گل گهر بود

ما واقعاً دوره سختی را گذراندیم تا به اینجا رسیدیم. می‌خواهم این برد و این روز را روز شروع دوره بزرگ برای گل‌گهر بنامم و آن را تقدیم کنم به همه هواداران که امروز خالصانه ما را حمایت کردند. این برد را به همه زحمت کشان کارخانه گل‌گهر تقدیم می‌کنم و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا در دوره جدید روند خوبی داشته باشیم.

حتی یک فرصت هم به حریف ندادیم

در طول بازی حتی یک فرصت هم به حریف ندادیم و آنها را کنترل کردیم. در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشتیم و خدا را شاکریم که به هدف خود رسیدیم. این پیروزی امید زیادی به تیم داد و نگاه ما به آینده مثبت است. امیدوارم در نهایت مقابل همه هواداران و مردم و مسئولان رو سفید باشیم.

حتما باید تیم را تقویت کنیم

امروز اولین بازی بود که توانستیم از حریف پیش بیفتیم. همه دیدند که بازیکنان ما چگونه دویدند. بازیکنان می دانستند چقدر سختی کشیدند تا به اینجا رسیدند. حتماً باید تیم را تقویت کنیم تا در دور برگشت شرایط بهتری داشته باشیم.

نباید ریسک می کردم

وی درخصوص تعویض علی باقری در این دیدار گفت: وظیفه‌ای مقابل هافبک‌ها به وی دادم. او بازیکن زیر 20 سال و امید است. وقتی دیدم نمی تواند وظیفه‌اش را انجام دهد نباید ریسک می‌کردم و وی را تعویض کردم.

هفته هاست شایسته پیروزی هستیم

از جلالی در رابطه با عملکرد بهنام برزای پرسیده شد که او در اینباره گفت: در رختکن هم به همه گفتم که ما هفته‌هاست که شایسته پیروزی هستیم، اما نتیجه نمی‌گیریم. به هر حال مشکلات تیمی داریم و نتوانستیم آنها را برطرف کنیم. دنبال این بودیم که در بخش دفاعی ارتقا پیدا کنیم. از همه شاگردانم تشکر می‌کنم. می‌دانم برزای خیلی تلاش کرد، اما من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم.

داوری مشکلی نداشت

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیجان در پاسخ به این سوال که شرایط داوری در این بازی چگونه بود، گفت: داوری خوب بود و مشکلی نداشت.

اردویی 6 روزه در کیش خواهیم داشت

جلالی در مورد تعطیلات نیم فصل اضافه کرد: حدود یک هفته به بازیکنان استراحت خواهیم داد. در طول این مدت بازیکنان را در شرایط اردویی کامل قرار دادم. زمانی که آمدم 9 بازیکن مصدوم داشتیم که خوشبختانه مصدومیت‌ها برطرف شد. بعد از یک هفته استراحت چند روز تمرین می‌کنیم و اردویی 6 روزه در کیش خواهیم داشت. طبق برنامه چند بازی دوستانه هم برگزار می‌کنیم و سپس مقابل سایپا قرار می‌گیریم.

حاضریم هزینه سفر حریفانمان را پرداخت کنیم

سعی می‌کنیم حتماً دو بازی را در سیرجان برگزار کنیم؛ البته این بستگی دارد که حریفان ما که لیگ برتری خواهند بود به سیرجان بیایند یا خیر. ما حتی حاضریم هزینه‌های آنها را هم پرداخت کنیم تا به سیرجان بیایند.

بازیکنانم فکر می کردند کسی آنها را دوست ندارد

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درمورد برخورد مدیریت مجموعه با نتایج تیم، تصریح کرد: تیم ما در سخت‌ترین شرایط بود و این هنر مدیریت است که بتواند تیم را کنترل کند. بازیکنانم حس تحقیرآمیزی داشتند و فکر می‌کردند کسی آنها را دوست ندارد. در این شرایط جمشید ملارحمان، مدیرعامل مجموعه گل‌گهر نزد بازیکنان آمد و با شاگردانم صحبت کرد و به آنها روحیه داد که باید از وی هم تشکر کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه