شمانیوز
کد خبر : 928486

کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید اورتون از اهداف بزرگ این باشگاه در سال های آتی سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  تنها چند هفته بعد از جدایی از ناپولی، کارلو آنچلوتی دوباره به لیگ برتر انگلیس بازگشته و این بار هدایت اورتون را در دست گرفت. سرمربی باتجربه ایتالیایی معتقد است در دراز مدت می تواند هدف اورتون رسیدن به لیگ قهرمانان باشد. هدفی که با توجه به تعدد تیم های مدعی در لیگ برتر دشوار به نظر می رسد، اما از نظر کارلتو ساختن استادیوم جدید بدین معناست که اورتون اهداف بزرگی در سر دارد.

کارلو آنچلوتی گفت: "لیگ قهرمانان هدف بلند مدت باشگاه اورتون است و در فوتبال رقم خوردن هیچ چیز غیرممکن نیست. این حقیقت دارد که من باشگاه های بزرگی را هدایت کرده ام، پروژه پاری سن ژرمن بسیار خوب بود و من فکر می کنم اینجا و در اورتون نیز شرایط همینگونه است.

50

این واقعیت که باشگاه اورتون می خواهد استادیوم جدیدی بسازد، به این معنی است که این باشگاه تصور روشنی از چگونگی رسیدن به موفقیت دارد. درآمدزایی در فوتبال بسیار مهم است. اورتون می خواهد استادیوم جدید ساخته تا بتواند پیشرفت کند و قادر به رقابت با دیگر رقبا باشد. امیدوارم وقتی استادیوم جدید اورتون تاسیس شد من هنوز سرمربی این تیم باشم."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه