شمانیوز
کد خبر : 928585

به احتمال زیاد ادینسون کاوانی مهاجم پی اس جی تابستان آتی به اتلتیکو مادرید ملحق خواهد شد و تا پایان فصل در پاریس خواهد ماند.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، ادینسون کاوانی که اخیرا گفته شده نامش در لیست خرید تیم فوتبال اتلتیکومادرید قرار گرفته است، می‌خواهد تا پایان قراردادش در پارک‌دو‌پرنس بماند. با این حال او تصمیم‌گیری درباره فروشش در ماه ژانویه را برعهده باشگاه گذاشته است.

 

 

 

 

با اینکه کاوانی در این فصل در ترکیب اصلی پاری‌سن‌ژرمن نقش پررنگی نداشته و شاهد تصاحب شدن جایگاهش در تیم توسط مائورو ایکاردی بوده است، لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه این مهاجم ملی‌پوش را هنوز هم مهره‌ای مهم برای تیم پایتخت فرانسه می‌داند و برنامه‌ای برای فروش او ندارد.

به این ترتیب انتقال او به واندامتروپولیتانو حداقل تا تابستان به تعویق می‌افتد، زمانی که قراردادش به پایان می‌رسد و در آن زمان می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می‌‌خواهد منتقل شود.

این در حالی است که گفته می‌شد اتلتیکومادرید با کاوانی یک پیش قراداد بسته که به موجب آن این مهاجم 32 ساله خودش را برای سه سال به قرمزوسفیدپوشان پایتخت اسپانیا متعهد خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه