شمانیوز
کد خبر : 928709

منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه مقابل وولوز با نتیجه 3-2 شکست خورد و اندک امیدهایش برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  در این دیدار شاگردان پپ گواردیولا در همان دقایق ابتدایی با اخراج ادرسون، 10 نفره شدند و علی رغم اینکه برای دقایق زیادی از حریف پیش بودند اما با دریافت دو گل در دقایق پایانی، سه امتیاز بازی را واگذار کردند.

منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه وولوز ایجاد نشد.

در مقابل، در دقیقه 12 و روی اولین موقعیت جدی وولوز، سیتی 10 نفره شد. روی پاس بلند کوادی بود که ژوتا با ادرسون تک به تک شد اما دروازه‌بان سیتی، مهاجم حریف را پشت محوطه جریمه متوقف کرد و داور هم با کارت قرمز مستقیم او را اخراج کرد. گواردیولا هم برای پر کردن جای خالی او، آگوئرو را از زمین خارج کرد و کلودیو براوو را به زمین فرستاد.

بعد از این اتفاق بازی متعادل دنبال شد و این سیتی بود که در دقیقه 23، صاحب یک ضربه پنالتی شد. ریاض محرز که پا به توپ وارد محوطه جریمه وولوز شده بود، توسط دِندونکِر سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. بعد از اینکه VAR تصمیم داور را تایید کرد، استرلینگ پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او را روی پاتریسیو دفع کرد. ولی داور دستور به تکرار ضربه داد.

4

باز هم استرلینگ پشت ضربه قرار گرفت و این بار هم نتوانست پاتریسیو را مغلوب کند اما روی توپ برگشتی موفق شد گل اول بازی را به ثمر رساند.

بعد از این گل این تیم میزبان بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت روی دروازه سیتی توفیق چندانی نداشتند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را وولوز بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 47 به گل تساوی برسند اما ضربه چیپ ژوتا از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت.

در مقابل، این سیتی بود که در دقیقه 50، به گل دوم رسید. روی پاس در عمق کوین دی بروین بود که استرلینگ با پاتریسیو تک به تک شد و با یک ضربه هوشمندانه، کار را تمام کرد.

بازیکنان میزبان خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 55، بار دیگر اختلاف را به حداقل رساندند. آداما ترائوره که با پاس روبن نِوِس صاحب توپ شده بود، با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه، حساب کار را 2-1 کرد.

8

در ادامه بازی متعادل دنبال شد اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، فشار حملات وولوز بیشتر می شد و بازیکنان این تیم موقعیت خطرناک بیشتری روی دروازه سیتی ایجاد می کردند تا اینکه در دقیقه 82، به گل تساوی رسیدند.

در حالی که مندی در حال مشایعت توپ برای خروج از زمین بود، ترائوره با قدرت بدنی او را کنار زد و توپ را برای خیمنز فرستاد تا اینکه با یک بغل پای ساده، کار را تمام کند.

فشار حملات وولوز بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 89، این تیم به گل سوم رسید. روی یک حرکت تیمی خوب بود که با پاس خیمنز، داهرتی صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق از روی خط محوطه جریمه، تیمش را پیش انداخت.

سیتی که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، در دقایق پایانی پیش کشید و چیزی نمانده بود که در دقیقه 90+3، استرلینگ بار دیگر کار را به تساوی بکشد اما ضربه آزاد او به تیر افقی دروازه وولوز برخورد کرد و به بیرون رفت و به این ترتیب، بازی با شکست 3-2 سیتی به پایان رسید.  

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه