شمانیوز
کد خبر : 928715

مهاجم ایرانی شارلروا در شب برتری تیمش مقابل اوستنده یک پاس گل داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ در یکی از مسابقات هفته بیست و یکم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم شارلروا که برای سیزدهمین بازی متوالی کاوه رضایی را در ترکیب و راس خط حمله داشت و علی قلی‌زاده را برخلاف دیدارهای اخیرشان روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۲۰:۳۰ جمعه شب در استاد دو پایس میزبان تیم رده چهاردهمی اوستنده بود.

شارلروا که از ابتدای مسابقه نمایش هجومی داشت، در دقیقه ۳۳ روی پاس در عمق زیبای کاوه رضایی به نیکولسون و سرتوپ و شوت زمینی این بازیکن به گل اول رسید و با برتری یک بر صفر مقابل اوستنده به رختکن رفت.

در ادامه مسابقه یاران رضایی و قلی‌زاده موفق شدند چهار گل دیگر وارد دروازه اوستنده کنند تا در این دیدار خانگی به پیروزی پُر گل ۵ بر صفر دست یابند و با ۳۹ امتیاز مجددا به رده دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک برگردند.

21

کاوه رضایی که پیش از این در ۱۴ مسابقه توانسته بود ۸ گل بزند و یک پاس گل بدهد، برابر اوستنده توانست دومین پاس گل فصل‌اش را در حضور ۷۳ دقیقه‌ای خود در زمین ثبت کند.

علی قلی‌زاده، دیگر ملی پوش ایرانی شارلروا که در ۱۳ هفته گذشته ژوپیر لیگ بلژیک حضور ثابت در ترکیب شارلروا داشت و توانسته بود نمایش موثری ارائه دهد، مقابل اوستنده تا پایان نیمکت‌نشین بود و فرصت بازی به دست نیاورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه