شمانیوز
کد خبر : 928717

چهارشنبه ترسناک؛

استقلال فقط تا روز چهارشنبه مهلت دارد تا لیست آسیایی خود را به مقر AFC ارسال کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز ؛ آن چه محرز است این که هر چقدر روند مذاکرات باشگاه استقلال با مرد ایتالیایی سرعتی تر باشد این تیم فرصت محدودی برای اضافه کردن خریدهای جدید به فهرست نفراتش براساس خواسته های استراماچونی دارد چون چهارشنبه سرنوشت ساز آبی ها پیش رو قرار دارد و آنها تنها تا این روز فرصت دارند تا فهرست نفرات خود را به مقر ای اف سی ارسال و مانع تکرار تراژدی شوند که یک دهه قبل گریبانگیر آنها شد و به خاطر خرید یک مهاجم خارجی استقلال را از آسیا حذف کرد.

طبق آخرین اخبار ظاهرا داستان  استراماچونی با استقلال در حال تمام شدن است و سرمربی ایتالیایی این تیم پالس های مثبتی برای بازگشت به این تیم داده است هرچند که هنوز توافق نهایی حاصل نشده است.

9

 آرش ظلی پور، مجری برنامه ورزش از نگاه دو از قول رحمان رضایی اظهار نظر مهمی را نقل کرد: مدیربرنامه های استراماچونی به نقل از وکیل حقوقی او گفت که استراماچونی حاضر شده یکشنبه در دوحه قطر حاضر شود و با مدیران استقلال گفت و گو کند.

بااین شرایط انتظار می رود مدیران استقلال فرصت کافی داشته باشند تا بتوانند این مربی را راضی به نشستن روی نیمکت آبی ها کنند و این داستان سخت و پرتنش بالاخره ختم به خیر شود.

بیشتر بخوانید | علی خطیر: امیدوارم استراماچونی این هفته برگردد

رحمان رضایی با توجه به اینکه مدیربرنامه هایش با استراماچونی مشترک بوده است این روزها کمک زیادی به استقلال می کند که این باشگاه بتواند با سرمربی ایتالیایی تیم خود به توافق برسد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه