شمانیوز
کد خبر : 928749

در یکی از آخرین بازی های باقیمانده نیم فصل نخست امروز دو تیم پیکان و تراکتور در شرایطی متفاوت مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  یکی از دو بازی عقب افتاده از دور رفت لیگ نوزدهم امروز در حالی به میزبانی شهرقدس میان دو تیم پیکان و تراکتور برگزار می شود که امتیازات این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

پیکان برای فرار از انتهای جدول و سروسامان دادن به شرایط در پایان نیم فصل نیاز مبرمی به سه امتیاز جدال خانگی امروز دارد ضمن این که تراکتور هم بعد از سه برد متوالی و برای رسیدن به مربع مدعیان قهرمانی چشم به چهارمین برد متوالی دوخته تا با پیکان سواری برای سایر مدعیان خط و نشان بکشد.

حسین فرکی در 12 تقابل با تراکتور تنها یک بار در سال 90 طعم شکست را با تیم نفت مقابل تراکتور چشید و بعد از آن تا امروز نتایج خوبی کسب کرده است. پنج پیروزی و شش تساوی و تنها یک شکست ماحصل عملکرد فرکی با تیم های مختلف مقابل تراکتور بوده و امروز ساکت الهامی به عنوان مربی تراکتور در صدد حمله به این آمار عجیب است بلکه بر میزان محبوبیت این روزهای خود بیافزاید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه