شمانیوز
کد خبر : 928751

تیم تراکتور امروز در مقابل پیکان قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی شرایط بسیار خوبی در جدول خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   سرخپوشان تبریزی امروز بازی معوقه خود در مقابل پیکان را برگزار خواهند کرد. این بازی از چارچوب هفته دوازدهم برگزار می‌شود و قرار بود حدود یک ماه پیش به انجام برسد اما آلودگی هوای تهران و تصمیم استانداری، باعث شد تا این دیدار لغو شود.

تراکتور در سه بازی اخیر خود با هدایت ساکت الهامی به نتایج خوبی دست یافته و به رده چهارم نیز رسیده است. تی‌تی‌ها هفته گذشته نمایش درخشانی برابر شهر خودرو ارائه کردند و با سه گل حریف را شکست دادند.

امروز مثل بازی های دیگر رشید مظاهری در درون دروازه خواهد بود. در مقابل او ایمان سلیمی و محمدرضا خانزاده نقش آفرینی می‌کنند و در سمت راست و چپ نیز مهدی تیکدری و میثم تیموری حضور خواهند داشت.

36

در پست هافبک دفاعی دو بازیکن حاضر خواهند بود؛ رضا اسدی و اکبر ایمانی. مسعود شجاعی هافبک بازیساز تراکتور است و در جناح راست و چپ نیز اشکان دژاگه و حاج صفی بازی می‌کنند تا مثلث کاپیتان های تیم ملی را تشکیل دهند.

ساسان انصاری هم تک مهاجم تراکتور خواهد بود و روی نیمکت فورچونه و آزادی بازی او را نگاه خواهند کرد.

روی نیمکت مازولا، میمبلا، فورچونه، مهری و... هستند که الهامی میتواند از آن ها استفاده کند.

ترکیب احتمالی تراکتور | رشید مظاهری، مهدی تیکدری، مسعود شجاعی، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، ساسان انصاری، اکبر ایمانی و رضا اسدی.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه