شمانیوز
کد خبر : 928807

علیرضا جهانبخش پس از یک فصل و نیم حضور در برایتون سرانجام گلزنی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛  علیرضا جهانبخش فصل پیش به عنوان  گران ترین خرید تاریخ برایتون با این باشگاه قرارداد امضا کرد اما در طول حدود 15 ماهی که در این تیم حضور داشت روزهای کابوس واری را پشت سر گذاشت، جایی که در طول فصل گذشته کم و بیش در ترکیب برایتون بازی کرد و نمایش مورد انتظار سرمربی این تیم را نداشت اما در طول فصل جدید خیلی کم فرصت بازی کردن پیدا کرده است.

18

درطول فصل جدید گراهام پوتر کمتر به جهانبخش بازی داده است اما او امروز در بازی با برنموث برای اولین بار در طول این فصل در ترکیب ثابت این تیم به میدان رفت و در دقیقه 4 بازی توانست اولین گل فصل خود را بزند، او در این دقیقه از بازی پاس روبه عقب مایوپی را از گوشه سمت چپ محوطه جریمه با یک ضربه سرضرب و زیبا به زاویه مخالف زد و توپ در گوشه دروازه این تیم آرام گرفت.

علیرضا جهانبخش بعد از به ثمررساندن این گل روی زانو خود نشست و چشم هایش را گرفت تا نشان بدهد در این مدت چه فشار زیادی را تحمل کرده است، شرایط سختی که باعث شده بود هم جایی در ترکیب ثابت برایتون ن داشته باشد و هم اردوی آخر تیم ملی ایران را از دست بدهد.

Y6fgO2RB6zCI

نکته جالب در مورد جهانبخش این است که او فصل قبل 1022 دقیقه در ترکیب برایتون بازی کرده بود و نه موفق به گلزنی شده بود و نه ارسال پاس گل اما برای فصل جدید لیگ جزیره در بیست و پنجمین دقیقه از حضورش در ترکیب این تیم توانست یک گل زیبا بزند. او بعد از اشکان دژاگه و آندرانیک تیموریان به سومین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که موفق به گلزنی می شود.

جهانبخش که پیش از این شایعه هایی در مورد جدایی اش از برایتون در پنجره زمستانی به گوش می رسید با گلی که امروز زد شاید بتواند نگاه ها را به خود تا حدی تغییر بدهد و همچنان به ماجراجویی خود در لیگ برتر انگلیس ادامه بدهد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه