شمانیوز
کد خبر : 928861

مترجم آندره‌آ استراماچونی گفت: همه چیز از بازگشت استراماچونی به ایران حکایت داشت و او حتی تقسیم کار انجام داده بود، ولی نمی‌دانم چرا او نیامد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛ یوسف دانشیار روز یکشنبه اظهار داشت: آخرین باری که با آندره‌آ استراماچونی صحبت کردم هفته گذشته بود و او علاقه زیادی داشت تا دوباره به ایران برگردد و هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.

وی افزود: در دو بازی آخر استقلال در لیگ برتر که مقابل تیم‌های «شاهین شهرداری بوشهر» و «ماشین‌سازی تبریز» برگزار شد، استراماچونی با من در ارتباط بود و تعویض‌های استقلال با نظر مستقیم وی صورت می‌گرفت.

مترجم استراماچونی خاطرنشان کرد: همه چیز از بازگشت استراماچونی به ایران حکایت داشت و او حتی تقسیم کار انجام داده بود. به عنوان مثال یک مربی در تدارک برگزاری اردوی نیم فصل بود، مربی دیگری بازیکنان مورد نظر را رصد می‌کرد و دیگری برنامه‌های تمرینی تیم را آماده می‌کرد و نمی‌دانم چه اتفاقی شکل گرفت که همه چیز به ریخت.

دانشیار تصریح کرد: به طور حتم اگر استراماچونی روی نیمکت استقلال در سه بازی آخر حضور داشت، نتایج بهتری رقم می‌خورد چرا که بودن وی به مراتب نقش تاثیرگذاری داشت.

وی تاکید کرد: واقعا نمی‌دانم چه اتفاقاتی فردا در مذاکره استقلال و استراماچونی رخ خواهد داد، اما امیدوارم بهترین اتفاق برای استقلال رخ دهد.

مترجم استراماچونی در پایان گفت: متاسفانه نتوانستم کریسمس و سال جدید مسیحی را به استراماچونی تبریک بگویم، اما امیدوارم برای سال جدید میلادی این اتفاق به صورت حضوری رخ بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه