شمانیوز
کد خبر : 928886

باشگاه موناکو اعلام کرد که روبرت مورنو، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، را به عنوان جانشین لئوناردو ژاردیم به خدمت گرفته است.

 به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  مورنو که مدت ها دستیار لوئیس انریکه بود، بعد از کناره گیری او از هدایت تیم ملی اسپانیا به دلیل بیماری فرزندش، به عنوان سرمربی لاروخا انتخاب شد و این تیم را به رقابت های یورو 2020 رساند اما پس از آن، فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم به بازگرداندن انریکه گرفت و مورنو هم که از سوی سرمربی سابق بارسا به خیانت متهم شده بود، کنار گذاشته شد.

اما اکنون باشگاه موناکو اعلام کرد که این مربی جوان را به خدمت گرفته است. در بیانیه این باشگاه آمده است:" باشگاه موناکو پایان همکاری اش را با لئوناردو ژاردیم اعلام می‌کند. روبرت مورنو، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، با قراردادی که تا سال 2022 اعتبار دارد، هدایت تیم اول باشگاه را برعهده می گیرد."

18

ژاردیم فصل قبل در میانه های فصل برکنار شده بود اما نتایج ضعیف موناکو با تیری آنری باعث شد تا مدیران این باشگاه بار دیگر او را به خدمت بگیرند. اکنون این برای دومین در سال 2019 است که او از باشگاه موناکو اخراج می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه