شمانیوز
کد خبر : 928930

متئو رایان، دروازه بان استرالیایی برایتون، در توئیتی واکنش جالبی نسبت به گلزنی علیرضا جهانبخش و هم وطن خود یعنی آرون موی داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  برایتون دیشب از سری مسابقات هفته بیستم لیگ برتر انگلیس میزبان بورنموث بود و گراهام پاتر، سرمربی برایتون، برای اولین بار در فصل جدید از علیرضا جهانبخش در ترکیب اصلی تیمش استفاده کرده بود. ستاره ایرانی برایتون نیز پاسخ اعتماد سرمربی خود را داد و گل اول برایتون را به شکلی زیبا به ثمر رساند تا برای اولین بار برای باشگاه انگلیسی گلزنی کرده باشد.

همچنین دیگر گل برایتون مقابل بورنموث نیز توسط ستاره استارالیایی این تیم یعنی آرون موی به ثمر رسید. این استرالیایی نیز برای اولین بار برای برایتون گلزنی کرد. از سوی دیگر گلر استرالیایی برایتون نیز موفق به ثبت کلین شیت شد تا شبی خاطره انگیز برای آسیایی های این باشگاه رقم بخورد.

70

در همین رابطه دروازه بان استرالیایی برایتون واکنش جالبی نسبت به این موضوع داشت و در توئیتی نوشت: " نمی توانم راه بهتری برای پایان سال طلب کنم. پاداش بزرگی برای تلاش های ما. برای جهانبخش و آرون موی خوشحال هستم چرا که موفق شدند اولین گل خود را برای باشگاه به ثمر برسانند. نگاه ما این است که ابتدای سال جدید را مانند پایان امسال آغاز کنیم."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه