شمانیوز
کد خبر : 929076

هم زمان با داغ شدن موضوع ترانسفر احتمالی ستاره ملی پوش و جوان استقلال به باشگاه انگلیسی فولام، سایت FWL در گزارشی به طرح سئوالی جالب از سرمربی ایتالیایی پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛ این روزها موضوع ابراز علاقه باشگاه فولام به عقد قرارداد با ستاره 21 ساله استقلال به یکی از سوژه های جالب توجه تبدیل شده است تا جایی که FWL در گزارشی به طرح این سئوال جالب از آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال پرداخته که چگونه از برنامه نقل و انتقالاتی باشگاه انگلیسی فولام مطلع شده است.

سایت فوتبال football league world با استناد به مصاحبه مفصلی که استراماچونی با کوریره دلاسرا بعد از حضور شش ماهه در فوتبال باشگاهی ایران انجام داده بود قسمتی از صحبت های این مربی در خصوص مهدی قائدی ستاره 21 ساله و ملی پوش استقلال را بازنشر کرد تا با اشاره به این حرف های استراماچونی این سئوال را مطرح کند که این مربی چگونه به عنوان اولین نفر از پیشنهاد فولام به بهترین گلزن این فصل استقلال مطلع شده است.

3


سایت FWL در این خصوص نوشت:« پی بردن به این که استراماچونی چگونه به اطلاعات خرید قائدی و علاقه فولام دسترسی داشته کمی دشوار به نظر می رسد حتی دشوارتر از این که باشگاه انگلیسی چگونه به این نتیجه رسیده که روی بازیکنی 21 ساله از ایران سرمایه گذاری کند! فولام در حال حاضر نیاز به تقویت ساختار تهاجمی خود دارد چون تنها نمی تواند روی آلکساندر میتروویچ برنامه ریزی داشته باشد اما این که قائدی بازیکنی مناسب برای این هدف باشد کمی سخت می توان به آن امیدوار بود چون گزینه هایی بهتر از آن هم در بازار وجود دارند».

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه