شمانیوز
کد خبر : 929081

اختلافات بالا گرفت؛

سرمربی آرژانتینی اینبار برای نشان دادن اختلاف خود، اقدام به آنفالو کردن دو عضو از تیمش از صفحه شخصی‌اش کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  گابریل کالدرون از اواسط فصل اعتراض خود را نسبت به برخی اتفاقات داخل باشگاه اعلام کرد و این اعتراض در روزهای پایانی فصل پررنگ‌تر شد.

کالدرون اما پیش از ترک ایران اعلام کرد زمانی کار دوباره خود برای نیم فصل دوم را آغاز خواهد کرد که نفراتی که با آنها دچار چالش شده در باشگاه و خصوصا تیمش حضور نداشته باشند!

اتفاق جالب اما بعد از ادعای روز گذشته مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر دادن اختیارات فنی به کالدرون و تصمیم گیری در حیطه مدیریتی برای خود، سرمربی آرژانتینی تصمیم عجیبی برای نشان دادن اختلاف خود گرفته است. او در صفحه شخصی خود اینبار افشین پیروانی، سرپرست تیم و همچنین امید عالیشاه را آنفالو کرده است!

10

این در حالیست که باشگاه همچنان مدعی است که اختلافی بین طرفین وجود ندارد و تصمیم گیری در مسائل مربوط به تیم در حیطه اختیارات آنهاست و این مساله را شب گذشته به مدیربرنامه این مربی آرژانتینی نیز اعلام کرده اند و با این توصیف باید دید در پایان تعطیلات کالدرون به ایران بازخواهد گشت و به دنبال تداوم صدرنشینی با تیمش خواهد بود یا مدیران باشگاه تصمیم دیگری خواهند گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه