شمانیوز
کد خبر : 929179

تیم پرسپولیس پس از تعطیلات نیم فصل، پنج جدال حساس و سرنوشت ساز را در طول یک ماه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  پرسپولیس با صدرنشینی به تعطیلات زمستانی رفت اما حفظ این صدرنشینی در زمستان پیش رو کار آسانی برای شاگردان کالدرون نخواهد بود. آن ها که در هفته اول نیم فصل پارس جنوبی را شکست دادند، حالا پنج هفته سرنوشت ساز برابر تیم های بالای جدولی خواهند داشت که تا حد زیادی در قهرمانی اثرگذار خواهد بود.

قرمزها در نیم فصل اول برابر مدعیان موفق نبودند و تنها استقلال و صنعت نفت را شکست دادند و مقابل تراکتور، شهرخودرو و سپاهان مغلوب شدند. با این حال پیروزی برابر تیم های میانه و پایین جدولی باعث صدرنشینی آن ها شد.

حالا در شروع نیم فصل دوم، شاگردان کالدرون باید به ترتیب به مصاف تراکتور، صنعت نفت، استقلال، سپاهان و شهر خودرو بروند. بازی نخست روز ۴ بهمن خواهد بود، سپس در تاریخ ۱۷ بهمن دربی برگزار می‌شود، هفته بعد تقابل با سپاهان در نقش جهان و سپس دیدار با شهر خودرو در روز هشتم اسفند ماه.

در واقع پرسپولیسی ها در ماه اول نیم فصل دوم پنج فینال سرنوشت ساز را برگزار خواهند کرد که شاید برتری در سه بازی هم منجر به تداوم صدرنشینی شان شود.

اگر سرخ ها روز هشتم اسفند هم صدرنشین باقی بمانند، بی تردید شانس اول قهرمانی خواهند بود چرا که تا پایان فصل دیگر هیچ تقابلی با تیم های مدعی نخواهند داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه