شمانیوز
کد خبر : 929233

انصاری فرد می‌گوید از زمانی که پیروانی به باشگاه آمده، اعضای باشگاه می‌گویند او را خدا به ما رسانده و نظم خاصی در تیم حکم فرما شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس امشب در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و درباره موضوعات مختلف اظهار نظر کرد و پاسخگوی سوالات محمدحسین میثاقی بود. یکی از مهم ترین مسائل درگیری افشین پیروانی با گابریل کالدرون که البته توسط مدیر سرخ ها تکذیب شد و همچنین زمان بازگشت کالدرون که انصاری فرد در این خصوص نیز صحبت کرد.

انصاری فرد راجع به دلخوری کالدرون گفت: می‌دانم هواداران صمیمانه به دنبال واقعیت باشگاه هستند. نمی‌دانم چه داستان هایی به وجود آمد؟ ما تا هفته قبل هیچ مشکلی درباره مسائل تیم نداشتیم اما من همیشه گفتم که آقای کالدرون با ما همکاری کردند. قرار بود روز اول قسط خود را دریافت کنند اما نکردند. ما آمدیم تا حدودی این را پرداخت کردیم. شاید درباره بندهای قرارداد مسائلی را داشتند که قبل و بعد از بازی آخر ما صحبت هایی را مطرح کردند که از روی عصبانیت بود و شاید هم حق داشتند.

او اضافه کرد: استراتژی ما از روز اول که وارد باشگاه شدیم، این بود که باشگاه پرسپولیس به روند سابقش ادامه می‌داد. تا هفته گذشته ما هرگونه کمکی که احتیاج بود را برای آقای کالدرون انجام دادیم. سرپرست قوی تری را گذاشتیم، آنالیزور تیم ملی را گذاشتیم و ثمره اش این شد که در صدر جدول قرار گرفتیم و امیدواریم آقای کالدرون در یک فضای دوستانه و جلسات هفتگی مشکلات را مطرح کنند.

انصاری فرد در پاسخ به سوالی درباره کالدرون همچنین گفت: به نظرم این مسائل سوتفاهم است. از نظر ما باشگاه هیچ کارشکنی یا عدم حمایت نداشته و ایشان هم نهایت همکاری را با ما داشته. ما فردا دوباره با مدیربرنامه ایشان جلسه داریم و درباره نوع پرداخت و قسط دوم صحبت می‌کنیم. ایشان برای تعطیلات از هواداران خداحافظی کردند و آقای کالدرون می‌داند که هواداران منتظرش هستند و ما باید هرچه زودتر بازیکنان مورد نظر را انتخاب کنیم. بحث بازیکن خارجی را هم که مطرح کردند، شاید از عصبانیت بود اما ما در آسیا حضور داریم و این تیم باید تقویت شود.

وی افزود: اعتقاد داریم ایشان برمی‌گردند چون بحث نیامدن ایشان تا حالا مطرح نبوده. بله صددرصد برمی‌گردند و ما بلیت را تهیه کردیم و اردوی قطر را هم هماهنگ کردیم.

8

انصاری فرد درخصوص مشکل کالدرون با پیروانی گفت: من کاملا این را رد می‌کنم، افشین پیروانی از خانواده پرسپولیس است و سوابقش در مدیریت، بازی و مربیگری حتی تیم ملی هم روشن است. از وقتی که افشین پیروانی آمد و این مسئولیت را قبول کرد، شما از بازیکنان سوال کنید که چقدر نظم و انضباط در تیم حاکم بوده است. من خودم هر بار می‌آمدم بچه های باشگاه می‌گفتند که خدا آقای پیروانی را رساند. آقای خلیلی هم خیلی زحمت کشیدند اما آقای پیروانی کاریزما دارد و مدیرتر است. من نمی‌دانم در یک هفته اخیر چه شد چون قبل از آن رابطه خیلی خوبی داشتند. اگر مسئله ای هم مطرح شده باید بنشینیم در باشگاه حل کنیم تا نگرانی برای هواداران به وجود نیاید. ما در قطر خواهیم نشست و این را بررسی خواهیم کرد.

مدیرعامل سرخ ها درباره لیست مازاد اظهار داشت: من به هواداران خودمان صادقانه می‌گویم، این لیست ها همه شایعه است. هیچ خروجی ای آقای کالدرون به ما اعلام نکرده و ما در جلسه فردا با مدیر برنامه  ارتباط می‌گیریم و لیست ورودی و خروجی را بررسی می‌کنیم.

وی با اشاره به سختی های خرید بازیکنان داخلی گفت: می دانید که بازیکن داخلی گرفتن خیلی سخت است. همانطور که ما بیرانوند، شجاع و... را هر مبلغی بدهند، نمی‌فروشیم، باشگاه های دیگر هم شرایطشان همین است. اما ما رایزنی کردیم و نامه زدیم اما نمی‌توانیم اسم بیاوریم.

محمدحسن انصاری فرد با اشاره به پیشنهاد چند تیم به بازیکنان  پرسپولیس توضیح داد: دو سه پیشنهاد آقای علیپور، عبدی و بیرانوند داشتند اما ردکردیم چون می خواهیم در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشته باشیم. اما ما یک وضعیت بحرانی خیلی بدی داریم و باید ظرف یک ماه آینده مبالغ سنگین پرداخت کنیم. باید 20 درصد بازیکنان را بدهیم، بازیکنان سابق هم هستند، ترابی، رادو، رسن و کالدرون هم هستند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جلسه با برانکو عنوان کرد: برانکو چون مبلغ سنگین است این رفت و آمدها ادامه خواهد داشت اینطور نیست که در یک جلسه انجام شود. اما این را امیدوارم انجام دهیم.

انصاری فرد در پایان گفت: از هواداران برای اپراتورها تشکر می کنیم که حامی ما بودند و من هم مثل همیشه از آن ها ممنون و سپاسگزار هستم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه