شمانیوز
کد خبر : 929557

نیمار ستاره برزیلی پاریسن ژرمن به شدت اهل هیاهو و ایجاد سر و صدا است و سال نوی میلادی را هم به پرهیاهوترین شکل ممکن جشن گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوزو به نقل از فوتبالی؛  شب گذشته جشن نیمار و نزدیکانش از بعد از ظهر شروع شد و تا بامداد امروز ادامه پیدا کرد. در این مراسم پر سر و صدا جشن های بی پایان، موسیقی و رقص برپا بود. اکثر مدعوین مجبور بودند که لباس سفید بپوشند و ابر مصنوعی  سنت های ویژه برزیلی ها برای سال نو نیز برقرار بود.

y3fnpPmu6kTe

ستاره پرتغالی، خانه دودا مندونچا، بازرایاب سرشناس را برای این مراسم اجاره کرد. این خانه مجلل در منطقه باهیا برزیل قرار گرفته است. این عمارت مجلل، فرودگاه هلیکوپتر مخصوص به خود، هشت اتاق، چند استخر ، یک آبشار مصنوعی بسیار بزرگ، حیاط بزرگ با انواع و اقسام حیوانات که از جنگل آمازون آورده شده اند، زمین هایی برای انجام ورزش های مختلف، دسترسی به ساحل اختصاصی و دید ویژه به دریا دارد.

جشن مجلل نیمار دیشب در ساحل آغاز شد و در طول شب در عمارت مجلل ادامه پیدا کرد. نیمار علاوه بر دوستانش گروهی از ورزشکاران، سلبریتی ها ، مدل ها و شخصیت های معروف شبکه های اجتماعی را به جشن خود دعوت کرد. لوکاس لیما، بازیکن پالمیراس، گابریل مدینا، اسکیت باز سرشناس برزیلی و چندین شخصیت معروف تلویزیونی حضور داشتند.  در این مراسم همچنین لوانا آندراده، مدلی که گفته می شود وارد رابطه عاشقانه با نیمار دشه هم حضور داشت. 

نیمار در این مراسم محدودیت استفاده از تلفن همراه را گذاشته بود تا تصاویر ان به بیرون درز پیدا نکند و حریم شخصی افراد رعایت شود. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه