شمانیوز
کد خبر : 929893

آیا سرنوشت آندره‌آ استراماچونی برای گابریل کالدرون هم تکرار خواهد شد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛  از مدتها قبل این شایعه مطرح شده بود که کالدرون در شرایطی از ایران خواهد رفت که بازگشتش به پرسپولیس قطعی نیست و باید خواسته‌های او از سوی باشگاه یا بهتر بگوییم شخص محمدحسن انصاری‌فرد عملی شود تا سرمربی پرسپولیس را دوباره در تهران ببینیم.

اگر چه مدیرعامل باشگاه با لحنی امیدوارانه درباره بازگشت کالدرون صحبت کرده اما اتفاقاتی در طی 24 ساعت گذشته رخ داده که باعث شده بازگشت کالدرون، با اما و اگرهای زیادی همراه شود.

اتفاق اول، تیتر یک شماره امروز روزنامه خبرورزشی است. این روزنامه مدعی شده جدایی ایرج عرب از هیات مدیره پرسپولیس قطعی شده و استعفای احتمالی او را نباید بی ارتباط با تصمیم کالدرون برای عدم بازگشت به تهران دانست. او روی شروطش به خصوص قطع همکاری با پیروانی اصرار دارد اما باشگاه موافق این درخواست نیست.

امروز هم یکی از کانال‌های تلگرامی که خبرهایش درباره استقلال و پرسپولیس تا حد نسبتا زیادی درست بوده، از قول یکی از نزدیکان باشگاه مدعی شده که کالدرون دیشب اعلام کرده که دیگر به تهران برنخواهد گشت. هنوز باشگاه واکنشی به این ادعا نشان نداده است.

موضوع عدم بازگشت کالدرون را زمانی باید جدی گرفت که رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، با اطمینان درباره ادامه همکاری با مربی آرژانتینی صحبت نکرده. رسول‌پناه به روزنامه فرهیختگان گفته: "ما جلسات زیادی برای فراهم کردن خواسته‌های کالدرون و رفع مشکلات موجود برگزار کرده‌ایم، اما اینکه بخواهم قولی به هواداران بدهم، درست نیست. انصاری‌فرد که امور اجرایی باشگاه را برعهده دارد، تلاش می‌کند طبق روال قبلی، سرمربی تیم در تاریخ مشخص به تمرینات تیم اضافه شود و امیدوارم در این راه مشکلی به وجود نیاید." حالا باید دید دوباره کالدرون را کنار پرسپولیس خواهیم دید یا او هم مثل استراماچونی، همکاری نسبتا کوتاه مدتی با تیمش خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه