شمانیوز
کد خبر : 929896

تعداد اعضای هیات مدیره استقلال در حال حاضر زوج است و معادلات پیچیده در آن به وجود آمده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛ هیات مدیره باشگاه استقلال با اضافه شدن یک عضو جدید، حالا صاحب ۶ عضو شده است. میرشاد ماجدی و کامران منزوی که پیش از این بنابر دلایلی از سمت خود استعفا داده بودند، به نظر می‌رسد با حضور فرهاد مجیدی همچنان به کار خود ادامه دهند.

از طرف دیگر ظاهرا قرار شده اسماعیل خلیل‌زاده که رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال است سرپرست مدیرعاملی باشگاه بماند. همچنین علی فتح‌الله‌زاده هم به تازگی به عضویت هیئت مدیره استقلال درآمده بود و امیرحسین فتحی مدیرعامل مستعفی باشگاه هم در هیئت مدیره ماندنی هستند. دیگر عضو جدید هیئت مدیره هم عبدالرضا موسوی است که مدیر یک شرکت هواپیمایی است.

با در نظر گرفتن این افراد که جمع آنها ۶ نفر است، تعداد اعضای هیئت مدیره استقلال در حال حاضر زوج است. این در حالی است که طبق قانون باید تعداد اعضای هیئت مدیره هر باشگاه فرد باشد تا بتوانند هنگام رای‌گیری به نتیجه مفید برسند. با این حال احتمالا هیئت مدیره استقلال یک نفر را از دست می‌دهد مگر اینکه وزارت ورزش فرد جدیدی را به این چیدمان اضافه کند تا تعدادشان ۷ نفر شود.

نکته مهم دیگر اینجاست که در اوج بحران ماندن یا رفتن استراماچونی، فتح‌الله‌زاده که تازه عضو هیئت مدیره شده بود به وزارت ورزش رفت و مقابل هواداران شاکی استقلال که آنجا تجمع کرده بودند، گفت اگر استراماچونی برنگردد او هم از سمت خود استعفا می‌دهد؛ اتفاقی که هنوز رخ نداده و با توجه به حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان، بسیار بعید است که رقم بخورد زیرا با توجه به شرایط اخیر، فتح‌الله‌زاده دیگر تمایلی به پایبند بودن روی آن حرفش ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه