شمانیوز
کد خبر : 929900

مربی پیشین تیم فوتبال امید ایران گفت: در شرایطی قرار داریم که همه پیشکسوتان و کارشناسان باید با انرژی مثبت این تیم را برای حضور در مسابقات انتخابی آماده کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛ سهراب بختیاری زاده اظهار داشت: تیم فوتبال امید در شرایط سخت و حساسی قرار دارد و وظیفه همه پیشکسوتان، مربیان و منتقدان است که در این برهه حساس انرژی مثبت را بدرقه راه این تیم کنند. تیم امید ما از بهترین بازیکنان و کادر فنی بهره می‌برد و این تیم لیاقت و ظرفیت حضور در المپیک را دارد. 

وی اضافه کرد: همه ما هوادار فوتبال ملی هستیم. از هوادار عام گرفته تا کارشناسان، پیشکسوتان و مربیان طالب موفقیت تیمی هستند که دومین تیم ملی ما می باشد و قرار است آرزوی دیرینه فوتبال ما را جامه عمل بپوشاند.

مربی پیشین تیم فوتبال امید ایران گفت: ماه ها با این بچه ها کار کردم و در کنارشان بودم و به خوبی از توانمندی های فنی و روحیه آنها اطلاع دارم و برای همین می گویم این تیم شایستگی صعود به المپیک را دارد. بهترین های لیگ در این تیم بازی می کنند. از بهترین هافبک که نورافکن باشد گرفته تا آقای گل که قائدی باشد. این نشانه های مثبتی است که باید آن ها را به فال نیک گرفت و از آنها نهایت استفاده را برد. 

بختیاری زاده تاکید کرد: این تیم خوب از یک کادر فنی خیلی خوب و باتجربه بهره می برد و مجموعه تیم المپیک باید این را بدانند که جامعه فوتبال ایران با تمام قوا پشت آنها هستند. 

وی افزود: بر خلاف خیلی ها که دوست دارند نا امیدوارانه به این تیم نگاه کنند، من به این تیم بسیار امیدوار هستم و می دانم اگر بچه‌های ما فرصت سوزی نکنند، می‌توانند طلسم صعود به المپیک را بشکنند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه