شمانیوز

گفتند تو بدرد استقلال نمیخوری

بازیکن پیشین میلان و منچسترسیتی می‌گوید چیزی تا پیوستنش به استقلال نمانده بود اما بر هم خوردن توافق این تیم و جیانی دی بیاسی باعث شد حضور او در ایران نیز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل ایسنا ؛ باشگاه اسقلال در حال مذاکره با روبینو، ستاره سال‌های قبل رئال مادرید و میلان است که البته صحبت‌های این بازیکن برزیلی و ۳۵ ساله نشان می‌دهد این مذاکرات روند مثبتی را طی نمی‌کند و همبازی‌ بازیکنانی چون کاسیاس و ایبراهیموویچ کار سختی برای حضور در جمع آبی‌پوشان پایتخت دارد. البته طبق اطلاعاتی که وکیل این بازیکن در اختیار خبرنگار ایسنا قرار داد، روبینیو می‌توانست با ۱.۲ ملیون یورو و قراردادی یک ساله آبی‌پوش شود که البته هنوز توافقی صورت نگرفته است. قیمت فعلی این بازیکن در سایت مطرح ترانسفرمارکت، ۷۵۰ هزار یورو است.

رابسون د سوزا ملقب به روبینیو، ستاره سابق تیم‌های رئال مادرید، میلان و منچسترسیتی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص حضورش در استقلال گفت: قرار بود بعد از سرمربی شدن دی‌بیاسی در ایران، به یک تیم ایرانی (استقلال) بپیوندم که نمی‌دانم چرا خیلی زود همه چیز لغو شد.

40

وی ادامه داد: من می‌خواستم قراردادی یک ساله و تا ژانویه ۲۰۲۱ با استقلال امضا کنم اما متاسفانه به من گفتند که به درد استقلال نمی‌خورم و در سطح این تیم نیستم. من حتی پیامی برای هواداران استقلال آماده کرده بودم زیرا شنیده بودم که نیمی از ایران طرفدار این تیم هستند و علاقه زیادی به فوتبال دارند. من شوق حضور در استقلال را داشتم و دوست داشتم در جو ورزشگاه آزادی که همه از آن تعریف می‌کنند، حضور داشته باشم.

روبینیو درباره قراردادش با باشاک شهیر گفت: من سه ماه است حقوقم را از این باشگاه نگرفته‌ام و به طور قانونی می‌توانم قراردادم را با این تیم ترکیه‌ای فسخ کنم. من اکنون برای مذاکره در قطر هستم و حتی قرار بود مربی بدنسازی که سابقه کار در میلان را دارد، با من به ایران بیاید.

بازیکن سابق میلان و رئال در پایان گفت: وکیل من هنوز در حال مذاکره با باشگاه است اما بعد از آن حرف‌ها کمی ناراحت شده‌ام و نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی برای آینده من بیفتد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied